Jeszcze chce mi się chcieć.
Blog Jazona
 
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · Polacy.eu.org  
 

Humor, satyra2011.06.14 00:09

"Wsiowy artysta" cd

 

"Zaścianek, ciemnogród, moher w demonkracji"

 

Ciąg dalszy. Jak panstwo wiedzą, przyszła "nowa" demonkracja . Zamieniła czerwoną na niebieską sukienkę. Wszystkie szczury obrały nowy wytyczony kierunek. Nawet "autorytet" Starowicz już nie śmiał pisać, że pedały to choroba. Zaczął pisać, że to para, pierwsza para w korowodzie tych durni.

 


 

Pewnie bym się przeceniał, gdybym stwierdzil, że to moja "zasługa" . Początek z tymi manekinami, a w zasadzie z tą manekinką. Fakt faktem, że w tej nowej demnokracji jeden chłop kupił sobie zagraniczną babę gumową. Mówi nie chciałeś swojej puścić w obieg, to ja mam lepszą. Co to znaczy nowa cywilizacja zachodnia. Nawet taki ciemnogród wiedział co jest lepsze. Nie wiem jak to się stało, czy za bardzo była w obiegu, czy chłop nie był za delikatny w seksie. Przychodzi i mowi Zenon, te cholery przedzurawiły mi babę, jakim klejem ja to mogę skleić. I co ja miałem chłopu powiedzieć, jak sam na babach się nie znam -wcale. Powiedziałem, rób nowe wesele i kup sobie nową. Jakich to czasów człowiek doczekał, żonę przysyłają pocztą za parę groszy. Wiem tylko, że stary marudny kawaler był bardzo zadowolony. Bo to i koledzy go częściej odwiedzali i baba nic nie marudziła. A dzisiaj mówią ci inteligenci, że Hitler był be, bo to homo nie wiadomo. Już sam myslałem, aby zapisać sie na ministra u Kalisza, ale ja nigdy nie mieszczę sie w ich priorytetach "pier.....a". Widocznie ciemnogród był i jest ciemnogrodem i taki umrze, a mógł by być aftorytetem dla tych durni. Obecnie parcie na szkło to za mało, musi być parcie na du..... , wtedy jest "polityk" cuoll. Czy to moja wina, że człowiek urodził się w nie politycznej rodzinie. I w mojej ciemnocie, wszystko zrobię, aby tak pozostało. Cholera, a miało byc o sztuce a nie o babach. Ale baba to też sztuka i to nie byle jaka. Te "chłopy "które  sobie nie dają rady z babami to bawią się z "chłopami". Gdy by Kalisz nie był Kaliszem, tylko jakimś psim wulka to by wiedział co sie robi z babami. A tak muszą ztrudniać głównego pedała i brać nauki od niego ( nie oglądam TV więc wyleciało mi nazwisko tego "dupcoka" z głowy).

Jak już panu wspomniałem, panie Janie, kolega mi przysłał list. Pisze, że jak będzie demokracja, to mój ogród będzie robił za muzea. Ciekawy jestem, tylko czy te pedały jewropejskie dadzą jewro w ramach dotacji. Jak by dali cząstkę tego co nam ukradli, to byśmy panie Janie im nie takich eksponatów naustawiali. Panie Zenonie, co pan gada z tym kolegą, przeca mamy demokrację, ja słyszał nie raz w telewizorni. Pisz pan i dadzą dotację jak nic. A ja u pana będę robił za rzecznika, tzn za ciecia. Panie Janie, a wy geszprechen? Jak nie geszprechem to cieć kaput. Werstejen. Nic nie rozumię. Panie Janie, to może chcecie być prezydentem, tylko ponimajetie po soviecku. Panimaju tylko sorok. A to coś nowego. Nic nie nowego panie Zenonie, raczej starego. Soviet w 1945 roku jak lał mnie pałą po du..... to mowił sorok, chwatit dla rebionka. Tyle wiem. Panie Janie, chyba my pozostaniemy na naszej wsi. Wracając do demokracji, to kiedyś mieliśmy demokrację socjalistyczną, a obecnie mamy demonkrację mafijną. A prawdziwej demokracji panie Janie ja nie widziałem i już chyba nie zobaczę. Bo panie w tych wszystkich demonkracjach, one chcą, muszą być uwielbiane. Zobacz pan tylko takich demonkratów jak Lenina, Stalina . Wszystkie dupki malarskie, pisarskie , polityczne wychwalały ich pod niebiosa. Gadały, malowały wszystko co chciały, tylko prawda była zakazana, a po za tym  pełna wolność . To były wybitne czasy, wszystkie mendy i lizusy do dziś są aftorytetami. Dziasiaj oni mają takie same prawa do pisania, malowania itd. One to potrafią, bo to wielkie tradycje rodzinne pastuchów pustynnych owiane "tajemnicą" talmudów. Zobacz pan ile to zmieniono, aby nic nie zmienić. Na to wszystko starocie dzisiaj mówią, że to nowość.

A tutaj panie Janie, taki chłopek ze wsi chce pokazywać prawdę. Ten chłopek nijak nie może zrozumieć, że na prawdę w dzisiejszych czasach też nie ma miejsca. Oglądał ja panie tyle lat te ichnie telewizornie i nic mnie nie przekonali. My panie Janie to ciemnogród i zaścianek, zacofane my są. My panie Janie tępe jesteśmy w tej ich nauce, dlatego będziem budować po staremu  tego naszego muzea. Co my tutaj już mamy?!

Jak pan widzi, z tej sieczkarni zrobiłem kilka eksponatów. I ja pana zatrudniam na mego rzecznika w ramach wolontariatu.

Jedna wesja przedstawia propozycję herbu dla tych durni w jewropie. Jak to brzmi panie Janie, herb juńni jewropejskiej. Jeszcze nobla dostaniem. Znasz pan jakichś mośków? Niebieskie koło a na nim dwanaście złotych gwiazd- osz. Najważniejsza jednak jest ta gwiazda centralna, ta edecyzyjna, ta kierownicza,  też niebieska - to taki modny kolor ostatnio. No i znak religijny holocaustu - swiętość jednym zdaniem, bezdyskusyjnym.

Inna wersja, to to czerwone pieńki komunistyczne, czekające w kolejce do załapania się na niebieską platformę i przemalowania na ten modny kolor.

Inna wersja - jak już siedzą zadowolone na platformie  z gwiazdami złotymi na czerepach - udało się, pełna radość. Zbrodniarze z gwiazdami są niwinni z 'urzędu" . Ci to mają szczęście.

W tej gwieżdzie centralnej, powinien być jeszcze zainstalowany znak sierpa i młota, oraz swastyka. Jednak fakty historyczne są karalne przez mafię więc pozostają w domyśle.

Inna wersja- to jak facet (ten manekin) leży na platformie jewropejskiej-sieczkarni a kobieta z dzieciakiem czeka w kolejca do przerobienia na sieczkę - Katynie razy x i KL Warschau razy x. Dla pozostałych sieczka z muzgu. Dlatego tryby i ostrza czerwone od krwi i koloru oprawców.

Inny eksponat- to 'chłopomaran na polach jewrokołchozu i swiata" .Jest to kultywator tzw sprężynówka z flagą Polską na maszcie ( bronami), oczywiście w kolorach biało czerwonych. To przygotowali wrogowie Polski Polskiemu rolnikowi który żywił i bronił Ojczyzny w ramach pierestrojki. Możecie go państwo spotkać wszędzie , na polach świata w ogórkach, kalafiorach, szparagach itd. Mamy taką demonkrację, że chłopu polskiemu nie opłaci się zasiać ogórki i zebrać z rodziną, w zasadzie bezkosztowo. Natomiast chłopu niemieckiemu opłaci się zatrudnić Polskich chłopów, zapłacić im i za grosze sprzedać ogórki zatrute w Polsce. Czyli panie Zenonie to wszystko naprawdę jest gangsterstwo a nie polityka . U mnie panie Janie już macie nobla za to odkrycie.

Czy następny - "Orzeł Polski" z bron i pługa, taki prosty, chłopski wypracowany od pokoleń ciężką pracą rolnika. Dzisiaj nawet mleko te durnie sprowadzają z Niemiec, raczej mlekopodobne, ale w kartonikach. Takie co to świstak zawija durni w pazłotka. Potrzymajcie to "mleko" z miesiąc i powąchajcie. Poczujecie jak pachnie szambo.

Jest i prosty pług, jednak komunistyczny, czerwony od krwi Polskiej. którym komuniści orali jak mogli. Kosztowało to miliony ofiar Polskich. Za taką cene zdobyli władzę i trzymają do dzisiaj. To jest jednak tylko krew goi a władza szlachty żydowskiej.

Następny, to telewizor obudowany w kształcie ula z napisem na całym ekranie trutnie. Całe szczęście ża trutnie pszczele i pszczoły nie wiedzą co ja im tam postawiłem. jakim g...... zanieczyściłem ich osiedle trutowopszczele. Zapewniam państwa, że by mnie zażądliły. wiem, że nie rozumieją, jednak ich przepraszam za mój nietakt w stosunku do tych pięknych pożytecznych "istot".

A z tym kiblem, to było tak, panie Janie. Jak już pisałem o tym w jednym z artykułów, one "dawały" wędki a nie ryby, ale z przydziałem na akwen wodny- http://jazon.polacy.eu.org/703/cywilizacja-jewropejska-dociera-na-polska-wies-/  Nad tym czerwonym "akwenem wodnym" (muszla klozetowa) stał bezrobotny i wedką łowił ryby. Wynik połowów znany. Ta instalacja bardzo zainteresowała miejscowych 'złodzieji". Manekinowi dałem, przyśrubowałem do ręki prawdziwą wędkę z kolowrotkiem, tzw spining teleskopowy. Nie uszła uwadzie ta wedka złodziejaszkom. Aby ukraść wędke wyłamali mu całą rekę i przecięli rękaw od marnarki i zabrali. Śmiac sie czy płakać. Tak skonczył marnie ten 'moj" bezrobotny. Taka dostał pomoć od państwa i wyborców POtwornych. Okaleczyli mi człowieka, zagłodzili, zamordowali. Możecie państwo o tym usłyszeć w przekaziorach, jak mordują bezdomnych na działkach itd. Sztuka czy życie?!!!

Co za podłe czasy, co za podli ludzie. A może to my jesteśmy podli, że na to wszystko pozwalamy. Zmieleni przez "sieczkarnię" kołchozową sovieta i jewropy, taki los zafundowaliśmy naszym dzieciom i wnukom w naszej własnej Ojczyżnie Polsce. Jak pisałem na początku, ten marazam - nie. Ta handra mnie naszła?!!! Oczywiście, że nie naszła, ona była i jest. ona musi być w każdym normalnym człowieku, w każdym normalnym Polaku.  Dzisiaj tylko głupcy się cieszą.

 

 
 
Pozdrawiam serdecznie wszystkich państwa. 

 
2342 odsłony  średnio 5 (5 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: Wsiowy, "artysta", manekiny, maszyny rolnicze, gangi, politycy, polityka..
Re: "Wsiowy artysta" cd 
Zenon Jaszczuk, 2011.06.14 o 00:23
Przepraszam państwa za opużnienie dziewięciminutowe. Co by nia pisać nie dotrzymałem obietnicy. Proszę mi wybaczyc ten poslizg dziewięciominutowy. Głowa juz nie ta i roboty sporo przy pszczółkach. Pozdrawiam serdecznie i przepraszam raz jeszcze.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Wsiowy artysta" cd 
w.red, 2011.06.14 o 09:34
Rosjanie mieli kiedyś "wielką smutę" której do dziś nie odreagowali. Zapewne z tego wynikają ich możliwości w przyswajaniu wszystkiego z zawartością alkoholu.
Jeśli spojrzeć na to w ten sposób to my powinniśmy dzień w dzień chodzić nawaleni jak stodoła ( a i to udręki nie dałoby się zagłuszyć). A że marskość wątroby stałaby się u nas czymś bardziej popularnym przy "zejściach" od zawałów. stąd "przyszłość" chyba w konopiach i maku ;)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Alkohol w Polsce 
Piotr Świtecki, 2011.06.14 o 11:02
Zaczepiła mi się o ucho przy śniadaniu podana bodaj w Polsat News informacja, że w Polsce jest w tej chwili 3-4 miliony alkoholików i drugie tyle (czemu tylko drugie tyle?) współuzależnionych. Zaznacza się też trend odchodzenia od piwa na rzecz trunków mocniejszych.
Wydaje mi się, że na ulicach, po spadku w latach '90 i na początku XXI stulecia, znowu, coraz częściej widuję zataczające się lub wręcz leżące postacie. Robi się jakoś znajoma atmosfera. Marazmu.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Mufti 
w.red, 2011.06.14 o 15:32
Ech... Effendi, czy to aby nie kolejna "powtórka z historii". Wszak już bywało że naród spajano "okowitką" (pił nie pił wziąść musiał). Tyle że tym razem to jest "trendy" i "cool" (taki lans). Cel jest taki sam jak wówczas. O ile można powiedzieć wówczas było to domeną dojrzałych osobników płci męskiej, to dziś dotyczy to też dzieci i kobiet. Ba.., zadbano nawet o tych co pić nie mogą z czysto fizjologicznych powodów. Dla nich przewidziano "cóś" do powąchania lub dla co odporniejszych do wstrzyknięć dożylnich.
A że jak raczyłeś zauważyć o czcigodny marazm staje się coraz powszechniejszy, a nawet się pogłębia. Przeto widać że działania te prowadzone są z sukcesem (mówię o lansowaniu polityki depopulacji np przez założyciela Microshitu).
Słowem jest "cudnie" :(

No to "nara" :/
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Wsiowy artysta" cd 
Christophoros Scholastikos, 2011.06.14 o 11:25
Panie Zenku, skoro jestem takim inspiracyjnym, to sam nie wiem czy pisać o kolejnym pomyśle - zrobienia całej wystawy tych dzieł. Doprodukowania nowych. Bilecik za 2 złote i szkolne wycieczki by do Pana przyjeżdżały. I korzyść edukacyjna, i działanie patriotyczne, i wreszcie radość - nie głupca - razem z kilkoma groszami w kieszeni.
Pozdrawiam wystawienniczo
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Wsiowy artysta" cd 
Malawanda, 2011.06.15 o 01:00
Christo, weź ( się zastanów),nie dwa tylko 6 zł na zniżkę. Tak kosztuje wstęp do muzeum komuny w Kozłówce pod Lublinem, całkiem od Zenia niedaleko. Zaś u Zenka ciekawiej, bo historia współczesna, kontrowersyjne( wg. unijnych dyrektyw szkolnictwa) ma on Ci eksponaty. I właśnie - jak subtelnie połączyć przyjemne z pożytecznym - konkluzja wyłączna - muzeum Zenka!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Wsiowy artysta" cd 
Christophoros Scholastikos, 2011.06.15 o 11:19
Biorę się Malawando na ten tychmiast. 6 albo 7, kto da więcej?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
 
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
najnowsze komentarze
Re: Mufti: Czym dla CIEBIE jest Polskosc?
Piotr Świtecki → MatiRani
Mufti: Czym dla CIEBIE jest Polskosc?
MatiRani → Piotr Świtecki
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
Piotr Świtecki → MatiRani
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
MatiRani → Piotr Świtecki
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
MatiRani → janekk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
Piotr Świtecki → janekk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
Piotr Świtecki → MatiRani
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
Marek Stefan Szmidt → janekk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
janekk → Marek Stefan Szmidt
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
janekk → Zenon Jaszczuk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
janekk → MatiRani
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
Marek Stefan Szmidt → janekk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
MatiRani → janekk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
janekk → Zenon Jaszczuk
więcej…