Jeszcze chce mi się chcieć.
Blog Jazona
 
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · Polacy.eu.org  
 

Linki, cytaty, nowiny2014.03.16 21:49

"Nowi" rządziciele Ukrainy:-)))

(poleca )

Jaceniukiem zwany

 
Oto mamy przedstawiciela "nowej" władzy na Ukrainie - zwany Jaceniukiem
 

“Przepraszam, ale ktoś musi powiedzieć głośno, że niektórzy Żydzi to świnie” – odpowiada oskarżony o antysemityzm burmistrz ukraińskiego miasta.

 A tutaj zapraszam na cały art. Ja pozostaję bez komentarza.

http://www.bibula.com/?p=13028

Pozdrawiam serdecznie

 
 
!!! 

 
4366 odsłon  średnio 5 (1 głos)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: Jaceniuk, Ukraina, majdan, nowe władze, OUN UPA.
Re: "Nowi" rządziciele Ukrainy:-))) 
Piotr Świtecki, 2014.03.17 o 00:05
Niektórzy bruneci to też świnie.
Niektórzy Polacy - świnie.
Czyli - co ta cytowana wypowiedź wnosi nowego? Czy coś mówi o świecie?

Już więcej mówi o świecie to, że za nią jest się ściganym.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Nowi" rządziciele Ukrainy:-))) 
Adam39, 2014.03.17 o 01:28
Na powyższy post Muftiego, myślę że najlepszą odpowiedzią jest zamieszczenie całego niezbyt długiego zresztą artykułu w Serwisie Informacyjnym BIBUŁA, do którego Zenek wcześniej podał link. Tym bardziej, ponieważ aktualizacja tego artykułu jest z dnia 2009-08-20 12:34 pm, czyli prawie pięć lat temu przed Majdanem i bezprawnym usunięciu od władzy za pomocą zamachu stanu, czyli przemocą, prawowitego prezydenta Ukrainy Janukowicza i również bezprawnym wyborem Żyda (nie ulega żadnej wątpliwości że Żyda) Jaceniuka na premiera Ukrainy.

"Aktualizacja: 2009-08-20 12:34 pm

Burmistrz miasta Użhorod w zachodniej Ukrainie objęty został dochodzeniem prokuratorskim z zakazem opuszczania miasta, po tym jak oskarżono go o “antysemickie wypowiedzi”.

Serhiy Ratusznjak został oskarżony o nazwanie kandydata na prezydenta, żydowskiego parlamentarzysty Arsenija Jeceniuka, “bezczelnym Żydem”.

“Żyd Jaceniuk staje się bezczelny. Służył on skutecznie złodziejom i próbuje stać się prezydentem Ukrainy za pieniądze kryminalistów. Wydaje mu się, że wybory odbywają się na jakiejś wsi w Izraelu, ale tak długo jak Ukraina istnieje i rządzi w niej prawo, Żyd Jeceniuk nie będzie mógł się angażować w tego typu akcje.”

Ratusznjak, zaatakowany przez środowiska żydowskie odpowiada, że nie widzi niczego złego w swojej wypowiedzi: “Kogo obraziłem? Kto nie przyznaje talentów Żydom? Przepraszam, ale ktoś musi powiedzieć głośno, że niektórzy Żydzi to świnie. Czy wzywałem do ich wyniszczenia? Ja chcę ocalić przeciętnych Żydów, ponieważ będą cierpieli w czasie eksterminacji, w czasie gdy 1 procent Żydów będzie siedziało sobie w swoich willach a Nicei czy w Cannes. Chcę ochronić każdego przeciwko projektom, w których uczestniczy Żyd Jaceniuk ograbiający nasz kraj. Mam nadzieję, że nie będzie już w parlamencie takiego klowna jakim był Jaceniuk.”

Burmistrz oskarżony został również przez kobietę – członkinię partii Jaceniuka o zaatakowanie jej i zniszczenie ekspozycji partyjnej. Ratusznjak zaprzecza i twierdzi, że było dokładnie odwrotnie – został on zaatakowany przez partyjną koleżankę kandydata prezydenckiego.

35-letni Jaceniuk zdążył już w swojej karierze sprawować funkcję Ministra Gospodarki Ukrainy, Ministra Spraw Zagranicznych Ukrainy, a wcześniej wiceprezesa Narodowego Banku Ukrainy. W okresie tzw. transformacji, zaledwie 18-letni Jaceniuk był właścicielem prawniczej firmy Yurek Ltd, specjalizującej się w “doradztwie prawnym” i tzw. obsłudze prawnej prywatyzacji ukraińskich przedsiębiorstw. W okresie tym dokonano bezprecedensowego rozgrabienia majątku Ukrainy, który przeszedł w ręce małej grupki oligarchów, często sowieckich Żydów. Po tego typu dokonaniach, Jaceniuk pracował w kijowskim banku Awal, by w wieku 27 lat zostać wiceprezesem zarządu. W tym samym roku talent Jaceniuka wyjątkowo zaowocował i objął on funkcję Ministra Gospodarki Autonomicznej Republiki Krymu.

Jaceniuk kieruje też stworzonym przez siebie Instytutem “Otwarta Ukraina” – Open Ukraine , organizacją hucznie goszczącą właśnie w Kijowie (lipiec 2009) Leszka Balcerowicza, byłego marksistowskiego ekonomistę, należącego do betonu partyjnego PZPR, a później określonego jako “twórcę polskiej transformacji gospodarczej”. Tak jak Balcerowicz, Jaceniuk należy do wykonawców planu żydowskiego miliardera George’a Sorosa."
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Nowi" rządziciele Ukrainy:-))) 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.17 o 06:28
Adam39
Cytat
"tomabs :
Taki list dostałem na konto FB od znajomych z Ukrainy

Jesteśmy Anonymous Ukraine

Na Ukrainie odbył się zamach, dzięki któremu do władzy doszli naziści. Tak, naziści doszli do władzy w jednym z europejskich krajów w 21 wieku!

Europa ucierpiała już na skutek nazistowskiego terroru w przeszłości. To może się powtórzyć. Chcemy ostrzec Polaków, że ich kraj znajduje się w ogromnym niebezpieczeństwie. Polska będzie następnym krajem, który zostanie rozerwany na strzępy przez faszystowską plagę, tak samo jak miało to miejsce na Ukrainie.

Szturmowcy z ukraińskiego, neo-nazistowskiego ruchu “Prawy Sektor”, którzy są odpowiedzialni za wszystkie akty przemocy na Ukrainie planują przejąć wschodnie tereny Polski, o których myślą, że należą do nich.

Polska zapomniała o swojej historii, więc wymazaliśmy treści niektórych polskich stron internetowych. Chcemy aby Polska zrozumiała, że tragedia jaką była rzeź wołyńska może się powtórzyć, jeśli Polacy nie przestaną wspierać ukraińskich nazistów.

tutaj chodzi o to ze w Ukrainie wladze przejmuja nacjonalisci i to JEST NIEBEZPIECZNE, bo moze zagrozic nam Polsce
poczytajcie sobie wiecej o PRAWYM SEKTORZE w Ukrainie, a wszystko wam sie rozjasni, zwiń" Pozdrawiam
Ps Co się dzieje, że wszysatkie świnie są na świeczniku:-)))))) Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Nowi" rządziciele Ukrainy:-))) 
Zenon Jaszczuk, 2014.03.17 o 06:33
Adam39.
Jeszcze jeden cytat o tych "świniach" jak to chce Mufti :-)))
~Lysa : Rząd Ukrainy, który cieszy się poparciem m.in. Polski: "Z kolei Ołeh Tiahnybok, który jest szefem Swobody jawnie głosi, że wytyczone dla Ukrainy granice są niesprawiedliwe. Tymczasem ma on szansę wygrać wybory prezydenckie, które mają być przeprowadzone w maju.
Dmytro Jarosz, lider tzw. Prawego Sektora być może zostanie - jak sugeruje "Washington Times" - szefem nowej bezpieki. To przerażająca wizja, bo - jak czytamy w wikipedii - Prawy Sektor to ugrupowanie nacjonalistyczne, składające się przede wszystkim z młodzieżowych organizacji o ultraprawicowych i neonazistowskich poglądach.
Ks. Isakowicz-Zaleski zwraca uwagę na to, że „nowymi ministrami zostało kilka osób ze środowisk oddających cześć ideologii Stepana Bandery i UPA”. Zdanie o ich poglądach i dokonaniach cytuje za Wikipedią. I tak:
Premier Arsen Jaceniuk – uwielbia UPA, został prezesem zarządu Fundacji Open Ukrainie, która zainicjowała konkurs „Wspólna historia – wspólna przyszłość”, będący początkiem kampanii informacyjnej na wschodniej Ukrainie, mówiącej o działalności żołnierzy UPA.
Wicepremier Ołeksander Sycz – zajmuje się badaniami nad życiem i działalnością Stepana Łenkawskiego, ideologa Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów (OUN), autora „Dekalogu ukraińskiego nacjonalisty”. Sam aktywnie uczestniczył w hucznych obchodach 102. rocznicy urodzin Stepana Bandery na zachodzie Ukrainy. Nazywał region karpacki „banderowską krainą”, a radnych samorządów regionu wzywał do stania się „duchowymi i urzędowymi banderowcami”.
Minister ds. integracji z UE Borys Tarasiuk – kiedyś pracował w dyplomacji radzieckiej, m.in. w przedstawicielstwie przy ONZ w Nowym Jorku. Według ks. Isakowicza-Zaleskiego na takim stanowisku trzeba było być albo funkcjonariuszem KGB lub osobą akceptowaną przez KGB. W niepodległej Ukrainie fascynował się UPA. A w październiku 2007 r. wezwał prezydenta do wydania dekretu uznającego UPA za stronę walczącą o niepodległość państwa.
Minister środowiska Andrij Mochnik – to aktywny polityk neobanderowskiej „Swobody”, który wraz z Ołehem Tiahnybokiem i Ołeksandrem Syczem zwracał się do prezydenta Wiktora Juszczenki w 2009 r. o nadanie Banderze tytułu bohatera narodowego Ukrainy.
Ołeh Tiahnybok, lider Ogólnoukraińskiego Zjednoczenia Swoboda – gdy Swoboda wygrała wybory lokalne w obwodach zachodniej Ukrainy, ogłosił, że będzie starał się o rozszerzenie granic państwa ukraińskiego – oczywiście w kierunku zachodnim, czyli Polski! Rzekomo dlatego, że obecne są „niesprawiedliwe”." Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Nowi" rządziciele Ukrainy:-))) 
Piotr Świtecki, 2014.03.17 o 09:37
bezprawnym wyborem Żyda (nie ulega żadnej wątpliwości że Żyda)

Ale, na litość rozumu, CO Z TEGO, że "Żyda"? Co to znaczy, że "Żyda"? Dlaczego akurat to, że "Żyda", jest takie ważne? Dlaczego ważniejsze od rzeczy w rodzaju "bruneta", "cwaniaka", "oszusta", "pachołka Europy" itp.? Co to właściwie, że "Żyda", za wyjątkową informację niesie? (poza tym, że "makręca" antysemitów - "hajże na Żyda", co i nasz Bydzio swego czasu proponował i chociaż okazał się osobą niezbyt zrównoważoną, to paru Kulegów poszło za nim jak w dym - tylko dlatego, że pokrzykiwał na "Żydów")

Swoją drogą zadziwiające jest, jak można mówić tym samym językiem, żyć na tym samym świecie - i tak kompletnie się nie rozumieć.

Jeśli Koledzy rzeczywiście coś obiektywnego mają do powiedzenia, chyba będą się musieli bardziej postarać, jeśli chcą z tym dotrzeć do ignorantów.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Nowi" rządziciele Ukrainy:-))) 
MatiRani, 2014.03.17 o 21:01
Obiektywnie, to powiedzielimy, ze zydzi z USrAela wybrali ich wspolplemiennika i dzieki temu zlupia gupich gojów i zrujnuja Ukraine.

Niby prosty jezyka a Pan tego nie rozumie?

Nie zmówili sie na zrujnowanie Ukrainy ( Polski, Wegier, Hiszpanii, Wloch, Grecji, itd... ) Chinczycy czy Malgasze tylko paso-ZYDZI.

Ponial?
Mati
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Nowi" rządziciele Ukrainy:-))) 
Hanys, 2014.03.17 o 21:49
Mati, bądź dobrej myśli, nie załamuj się zanadto.
Dwóch pierwszych pogrobowców Bandery, których wyżej wymieniłeś z imienia i nazwiska (Ołeh Tiahnybok, Dmytro Jarosz), Ruscy już wsadzili na międzynarodowy list gończy jako pospolitych przestępców i terrorystów. Ta lista sukcesywnie jest/będzie poszerzana, więc głowa do góry.
Patrz np.: +info.kopp-verlag.de
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Nowi" rządziciele Ukrainy:-))) 
MatiRani, 2014.03.18 o 03:01
:-))))
pozdr
M
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Nowi" rządziciele Ukrainy:-))) 
Piotr Świtecki, 2014.03.17 o 23:17
No tak... Bruneci nie zmawiają się, tylko po prostu łupią... No, to muszą być Żydzi. Przekonał mnie Pan! Żydzi-Żydzi-Żydzi. Żydzi.

Język językiem, natomiast chodzi o tak fundamentalne, przewracające cały światopogląd olśnienie, że aż trudno uwierzyć!

Żydzi-Żydzi. Żydzi.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Nowi" rządziciele Ukrainy:-))) 
MatiRani, 2014.03.18 o 03:00
D.A.- Zacznijmy od tego, że Żydzi już lata temu dostali odszkodowania od Niemiec za utracone mienia. Ich roszczenia powinny zostać skierowane do Żydów-bankierów, fabrykantów i innych bogaczy – którzy żyli poza sferą okupacji niemieckiej i nie tylko nie pomogli swoim, ale współpracowali i handlowali z Niemcami. Ta brudna sprawa, choć wciąż zatajana, jest wspomniana w książkach żydowskich autorów, na przykład w The Seventh Million Toma Segeva, Transfer Agreement Edwina Blacka.
Powinniście także przypomnieć Żydom, że w 1919 r. krzyczeli publicznie o swojej biedzie i “holokauście sześciu milionów”. Tuż przed wojną, w 1938 r., żydowska ADL w “The Tragedy of Poland – 3,000,000 Living Corpses” stwierdzała: W Polsce ponad trzy miliony Żydów – około 10 procent społeczeństwa (polskiego) i jedna piąta całej społeczności żydowskiej oczekuje zbliżającej się zagłady. W porównaniu z tym los Żydów niemieckich jest czymś błahym (…). Polscy Żydzi zawsze byli biedni (…). (FIRESIDE DISCUSSION GROUP of the Anti-Defamation League B’nai B’rith, No. XIX). I teraz przeszło pięćdziesiąt lat po wyzwoleniu Żydów od Niemców i publikowaniu danych, że przeszło 3 miliony tych biednych Żydów zamieszkałych w Polsce zginęło z rąk niemieckich, znaleźli się bogacze z dawnej Polski domagający się zwrotu majątków od Polski… Bezczelność typowa dla ich natury.
Takie wystąpienia przeciwko Polsce będą narastać, jeżeli Polacy na to będą pozwalać. Są one oczywiście rezultatem uległości rządu polskiego, ale także wynikiem braku działań największych organizacji polonijnych przeciw antypolonizmowi. Wasz rząd nie jest polski, nie składa się z patriotów polskich, kochających Ojczyznę – ale taki rząd, Kochani Rodacy, wybraliście i tolerujecie.
+aleszuma.neon24.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Nowi" rządziciele Ukrainy:-))) 
MatiRani, 2014.03.18 o 03:31
+marucha.wordpress.com

...Ukraiński Żyd, oligarcha “Benya” Kołomojski (po lewej), magnat bankowości i inwestycji, czwarty najbogatszy człowiek na Ukrainie, z innym żydowskim oligarchą Henadiyem Boholubowem. Do spółki kontrolują Privatbank, największy bank ukraiński. Wspólnie poparli antyrządowe zamieszki....Powyższy artykuł jest nieco skróconym tłumaczeniem artykułu Israela Shamira zamieszczonego na stronie:
+www.veteransnewsnow.com
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
 
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
najnowsze komentarze
Re: Mufti: Czym dla CIEBIE jest Polskosc?
Piotr Świtecki → MatiRani
Mufti: Czym dla CIEBIE jest Polskosc?
MatiRani → Piotr Świtecki
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
Piotr Świtecki → MatiRani
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
MatiRani → Piotr Świtecki
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
MatiRani → janekk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
Piotr Świtecki → janekk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
Piotr Świtecki → MatiRani
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
Marek Stefan Szmidt → janekk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
janekk → Marek Stefan Szmidt
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
janekk → Zenon Jaszczuk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
janekk → MatiRani
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
Marek Stefan Szmidt → janekk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
MatiRani → janekk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
janekk → Zenon Jaszczuk
więcej…