Jeszcze chce mi się chcieć.
Blog Jazona
 
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · Polacy.eu.org  
 

Inne2010.11.19 20:35

"Państwa narodowe są martwe" - część II

 

Czy to wymysł "Prezydenta" Hermana von Rompuy , czy realizacja "teorii spiskowej"

 
Z książki pana Henryka Pająka "Bestie końca czasu"
 
Witam państwa.
W komentarzu do pierwszego art. "Państwa narodowe są martwe" wyliczyłem kilka książek pana Henryka Pająka.Dzisiaj pomyślałem ,aby sprawdzić wszystkie książki pana Pająka i zobaczyć czy czegoś nie pisze na tematy państw narodowych.Oczywiście nie pomyliłem się.Pan H Pająk pisze.Polecam całą książkę "Bestie końca czasu".Wymienię tylko rozdziały.Bestie atakują.Główne dynastie Oświeconych.Tajne sztaby dowodzenia.Zniszczyć państwa narodowe. Zniszczyć chrześcijaństwo.Światowa dyktatura.Terror lichwiarzy.Ku trzeciej wojnie.Zabrania się zabraniać.
A więc jest rozdział "Zniszczyć państwa narodowe". Zacytuję kilka zdań.
"Kto tylko odważy się wspomnieć o spiskowej, konspiracyjnej metodzie sprawowania władzy nad współczesnym światem, o reżyserowaniu dramatów historii, ten natychmiast zostaje okrzyknięty fanatycznym, obowiązkowo prymitywnym zwolennikiem tzw.spiskowej teorii dziejów.Teorii-nigdy praktyki.Przypisuje się takiemu obcesyjne, a jak trzeba to patologiczne zniewolenie spiskową teorią, a pomija wszelkie odniesienia do spiskowej praktyki.Tą praktyką są dzieje XX wieku, stanowiącego ciąg wydarzeń bez reszty potwierdzających istnienie spiskowej praktyki dziejów co najmniej XX wieku,z nadchodzącym niszczycielskim apogeum w XXI wieku.
Dyżurnym obuchem są szyderstwa z tzw "Protokołów Mędrców Syjonu".Stosunek do "Protokołów" stał się obowiązującym jak dekret,kryterium oceny wiarygodności intelektualnej, badawczej, światopoglądowej. Kto daje posłuch "Protokołom",staje się wizytówką intelektualnego folkloru,skansenu.Zamiast drobiazgowej konfrontacji treści "Protokołów" z rzeczywistością XX wieku,stanowiącą niekończący się zbiór dowodów na precyzyjną realizację programu wyłożonego w "Protokołach", mówi się o tym dokumencie jako falsyfikacie, prowokacji, najcześciej przypisywanej nieznanemu agentowi carskiej Ochrany.[...]Szczególnie niemiła jest dla nich próba odczytywania tego dokumentu metodą retrospekcji, czytania go "pod prąd czasu",odnoszenia współczesnych prawidłowości świata do ich zapowiedzi skodyfikowanej ponad 100 lat wstecz, z mocą niepodważalnych dyrektyw.[...]Istnieje więc tylko jedna alternatywa autorstwa "Protokołów".Albo są one wytworem nienawistnego Żydom proroka przewyższającego swym wizjonerstwem wszystkich razem wziętych Nostradamusów- albo też "Protokoły" były i są tym czym są: perfekcyjnym ,spiskowym programem światowego żydostwa w jego długiej drodze ku panowaniu nad światem.W tym rozumieniu "Protokoły" są przesyconym rasizmem i pogardą dla świata gojów - konspiracyjnym programem mozolnego budowania jednego rządu światowego pod niepodzielnym władztwem narodu "wybranego".[...]
Skończenie trafną synteze żydowskiego spisku potwierdzonego w "Protokołach", dało żydowskie pismo "Jewish World" [Żydowski Swiat] z 9-II-1883 roku, a więc krótko przed powstaniem "Protokołów" .
Pochylmy się wnikliwie nad tą syntezą żydowskiego ekspansjonizmu. Nie pozostawia ona żadnych złudzeń.

Rozproszenie Żydów uczyniło ich ludem kosmopolitycznym.
Są oni jedynym ludem kosmopolitycznym i na mocy tego muszą działać i działają jako czynnik roztapiający różnice narodowe i rasowe.Wielkim udziałem judaizmu jest nie to, że Żydom dane będzie pewnego dnia zgromadzić się w jakiś skryty sposób w jakiś, jeśli nie plemiennych, to w każdym razie odrębnych celach; lecz to,że w warunkach powszechnego braterstwa narodów - w rzeczywistości szerszego judaizmu - znikną wszelkie odrębne rasy i religie. Jako lud kosmopolityczny, Żydzi wyrośli już z tego stadium życia społecznego, jakie reprezentuje narodowa forma "separatyzmu".Uczynili cały świat ich domem i wyciągają teraz ręce do innych narodów ziemi, by poszły za ich przykładem [...]modelują stopniowo myślenie nie-Żydów i systemy nieżydowskie na modłę żydowską i wszystko to, co słyszymy obecnie o wpływach żydowskich w przeszłości,reprezentuje tylko zakończone etapy praktycznej realizacji żydowskiej Misji.

Żydzi jako czynnik roztapiający różnice narodowe już osiągnęli na tej drodze ogromne sukcesy.Wojna z suwerennością państw narodowych toczy się od ponad wieku. Od ponad wieku trwa też programowe dekretowanie tej permanentnej wojny.Niszczenie państw narodowych jest jej rasistowską funkcją, warunkiem, nakazem, misją.Dawali temu i dają wyraz prominentni wrogowie państw narodowych, w ogromnej większości pochodzenia żydowskiego.W tej krucjacie przeciwko suwerenności narodów przodują loże masońskie wszystkich rytów,stworzone przez Żydów i tajnie nimi sterujących."
Następnie pan H Pająk podaje wyrywkowo chronologię wojny z narodami i państwami narodowymi, od roku 1842 do roku 2000.
I tak dla przykładu;
[...]znikną narody i religie, powstanie jedna ojczyzna,jedna wiara,życie szczęśliwe na ziemi-rok 1842

Naród żydowski w swym zbiorowisku jest mesjaszem.Będzie panował nad światem, zniesie granice, obali monarchie i utworzy światową republikę-około 1850r.
Może coś nowszego;
Już teraz trzeba przygotować społeczeństwo do ograniczonej suwerenności- 1995 Hanna Suchocka.
[...]państwa narodowe tracą rację bytu - 1999 Romano Prodi, przewodniczący komisji UE.
Takich cytatów z wypowiedzi podaje pan H Pająk masę,zapraszam do przeczytania ksiażki. Pozdrawiam 

 
1953 odsłony  średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: Koniec państw narodowych, spisek zaplanowany, realizacja.
Re: "Państwa narodowe są martwe" - część II 
Piotr Świtecki, 2010.11.20 o 16:14
Dziękuję za cytaty, bardzo dobrze skorzystać z tego, że ktoś te książki zna i chce się podzielić tą wiedzą aż po poświęcenie czasu na wyszukanie i przepisanie fragmentów.

Tylko że prawda ma ostatnio wiele oblicz.
Ja się np. spotkałem z takim zdaniem pewnego już nie tak młodego, ale nadal wykształconego i z wielkiego miasta, że przecież jest jak jest, ale "dzięki temu" nie mieliśmy od ponad pół wieku wojny. I że to państwa narodowe są winne wojnom w sumie.
Czy jakiś góral by nie powiedział na to: "tys prowda"?

Jeszcze parę innych rzeczy mi po głowie chodzi, ale one są zbyt osobiste żeby pisać. Może jak by była okazja to na żywo dopytam w tych kwestiach. A tak, to tylko sygnalizuję, że nie na darmo te tematy są poruszane - nawet jeśli nie wzbudzają od razu wielkich dyskusji.

Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Państwa narodowe są martwe" - część II 
Zenon Jaszczuk, 2010.11.20 o 17:19
Witaj Mufti.
Postaram się delikatnie [ostro już przerabjaliśmy].Prawdziwy "góral" na sto procent powie że "tys prawda", wg zasady przez nich stosowanej- Cały czas zaprzeczamy naszymi ustami temu, co robią nasze ręce.
To tylko moje zdanie, ale muszę powiedzieć. Nie udał ci się ten rozmowny wykształcony z wielkiego miasta.To taka kaczka która wszystko łyka.Mysle że celowo o nim wspomniałeś i zgodzisz się z moim zdaniem,bo sam tak myślisz.
Kto wywołuje i finansuje wszystkie rewolucje i wojny , już zostało opisane i dowiedzione.
Ten gośc nawet nie wie że został zmanipulowany.Pięćdziesiąt lat bez wojen ??? Chyba kocha bardzo żonę i miał na uwadze "wojny domowe".
Ostatni przykład 20 lat w Polsce dowodzi wojny bez wypowiedzenia Polsce i Polakom [i czołgi były zbedne].
A z czołgami ,jak rozwalili Jugosławię, Irak,Afganistan,Czeczenię , to nie u nas !!!
Jeśli to nie u nas to dlaczego przywożą do Polski mięso armatnie z Iraku, Afganistanu.
Dla tak ciasno rozumianej przez tego gościa "bez wojny" zacytuję z HP j/w.
"Nadszedł już czas na rozpoczęcie bezwzględnego niszczenia wszystkich dotychczasowych odrębnych państw i królestw , na zniesienie wszystkich religii, ma sie rozumieć z wyjątkiem talmudycznej, i na ustanowienie na całym świecie jednego państwa żydowskiego, w którym naród żydowski będzie żywiołem panującym, i w którym bedzie obowiązywała tylko jedna, jedyna religia , mianowicie żydowska" z roku 1860 - Heinrich Heine [wlaściwe Chaim Bru henberg}, wpływowy mason.
Może jeszcze jeden.
"Przysięgam ,że będę zwalczał z całą zaciętością zawsze granice narodów, granice pól, domów , granice rodzinne...." Wielki mistrz włoskiej masonerii.
Mam nadzieję że te dwa cytaty wyjaśniają błędne rozumowanie gościa. Wskazują na sprawców [ i nie chodzi o waśnie między państwowe]. Jedno zdanie tego mistrza wskazuje że te doświadczenia zostały już przeprowadzone na narodach od Bugu na Wschód gdzie zniesiono nawet granice pól,domów,rodziny.
Moim zdaniem to tylko było przedszkole,poligon dla gówniarstwa,gówniarstwo dorosło i jeszcze nam zademonstruje urojone wizje świata. Pozdrawiam
Wszystkie przypisy do cytatów znajdują się w książce pana H Pająka " Bestie końca czasu".
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Państwa narodowe są martwe" - część II 
w.red, 2011.03.27 o 00:41
HP nie bez racji pisze to co pisze. Tak jak wspomniałeś proste porównanie wydarzeń już mających miejsce w historii oraz tego co się dzieje obecnie odzierają ze złudzeń co do przyszłości jaką chcą nam zgotować.
Argument o 50 latach bez wojny jest nie do zaakceptowania bo w większym czy mniejszym nasileniu konflikty zbrojne miały miejsce. A że nie u nas to akurat mało istotne..
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Państwa narodowe są martwe" - część II 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.27 o 00:49
W.red.
Zobacz nawet te obecnie "wybory" w Polsce. Przecież rzygać się chce na tą utopię z wyborami. Ja już pisałem. Przykładowo - "Partie" nie robią propagandy wyborczej, nie mają programów. I co się stanie. Nic - sami siebie wybiorą. To nie ma znaczenia czy to będzie PO, PiS, SLD czy inne kanapy. Oni i tak wszyscy bedą w sejmie. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Państwa narodowe są martwe" - część II 
Jacek, 2011.03.27 o 14:59
Paie Zenonie1!Po 50latach panowania w Polsce czerwonej dynastii bardzo dziwi mnie istnienie sld i to z rosnącym poparciem.Kto tych ludzi popiera,wybiera i finansuje? Wielkim kłamcą jest więc ten który mówi że skończyła się w Polsce komuna.Najgorsze jst to, że te wszystkie partie finansowane są przez nas wszystkich.I jakby nie głosować oni(zdrajcy,krwiopijcy,sprzedawczyki) zawsze są po obydwu stronach barykady.Jednym słowem rak,potężny rak na naszym narodzie.Dopóki go nie usuniemy sami pod nim pandiemy.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Państwa narodowe są martwe" - część II 
Adam39, 2011.03.27 o 16:13
A mnie nie dziwi. Ludzie sparzyli się na sloganach przywódców solidarności i na kadłubowych partiach przez nich wypromowanych. I licząc na cud, nie mają świadomości że sld to taka sama partia oszustów jak inne istniejące, promowane w telavizji i innych środkach masowego przekazu. A kto ich finansuje, w gruncie rzeczy sam sobie odpowiedziałeś.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Państwa narodowe są martwe" - część II 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.27 o 16:19
Adam39.
Oni to uwielbiają - można powiedzieć szlachta żydowska osadzona w Polsce. Oczywiście na naszym garnuszku. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Państwa narodowe są martwe" - część II 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.27 o 16:16
Bolek. Witaj.
Przykro to pisać, ale pełna zgoda. Jak gdzieś czytałem jeszcze Bieruty się krecą w polityce. Możemy doczekać, że Bierut (syn) będzie prezydentem. Oczywiście nikt komuny nie przewrócił. Zamienili tylko szyldy i stolicę z Moskwy na Brukselę. Można powiedzieć, że "zamiana" KPZR na NSDAP - obie "socjalistyczne". Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
 
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
najnowsze komentarze
Re: Mufti: Czym dla CIEBIE jest Polskosc?
Piotr Świtecki → MatiRani
Mufti: Czym dla CIEBIE jest Polskosc?
MatiRani → Piotr Świtecki
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
Piotr Świtecki → MatiRani
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
MatiRani → Piotr Świtecki
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
MatiRani → janekk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
Piotr Świtecki → janekk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
Piotr Świtecki → MatiRani
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
Marek Stefan Szmidt → janekk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
janekk → Marek Stefan Szmidt
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
janekk → Zenon Jaszczuk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
janekk → MatiRani
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
Marek Stefan Szmidt → janekk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
MatiRani → janekk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
janekk → Zenon Jaszczuk
więcej…