Jeszcze chce mi się chcieć.
Blog Jazona
 
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · Polacy.eu.org  
 

Polska2011.10.10 22:46

"Wybory,wybory"?!! I PO "wyborach"- cd.

 

"Wygrał" okrągły stół

 
Tak jak pisałem "wybory wygrali" ci co mieli wygrać. O dziwo niczym nie jestem zaskoczony, nawet nie jestem zdenerwowany.
 

Nie jestem zaskoczony, nie jestem zdenerwowany bo wiedziałem. Oczywiście to wiedziałem jest napisane na wyrost. Nic nie wiedziałem, tylko przypuszczałem, że tak będzie.

Jedenym słowem "wygrała" stara mafia czy jak piszą inni, banda czworga. Wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazywały, dlatego piszę, że "wiedziałem"

Ludzie nie pasujący do "nowego" kursu kochania sovieta po odegraniu swojej roli w szkalowaniu Rosji w słusznym czasie zostali zlikwidowani w Smoleńsku. Zapewne po odpowiednim przeszkoleniu zrozumieli by nowy kierunek, że od dzisiaj już koniec szkalowania sovieta, następuje wielka miłość. Widocznie nie mieli czasu i chęci na takie drobjazgi. Pyk i nie ma. Dowodzi tego parodia śledcza i "zainteresowanie" tzw "cywilizowanego" świata.

Za to mamy nowego żyrandolowego posłusznego wschodowi i zachodowi

Ostatni rok nierządów PO polegał na antypolskim działaniu i codziennym pisaniu na Onecie co który PiSowiec powiedział lub nie powiedział o tzw rządach czy "katastrofie"- wiem bo to śledziłem. Czyli przy kłótni zainscenizowanej dla tubylców zleciał następny rok. Rzygać już się chciało od tego.

Kampania wyborcza można by żec żadna. Bez obietnic, bez programów. Bo po co??? Jeśli "zwycięstwo" zapewnione. Czy PiS chciałby grzebać w Smoleńsku - wątpię. Może tylko po za Kaczyńskim. Zapewne i Kaczynski to rozumie bo nie wierzę, że jest aż tak głupi czy ślepy.

Jak pisałem, wybrał życie - tylko czy napewno go zachowa?!! Polsce, Polakom nic nie zaproponował. Nie da się grać patrioty mając inne wychowanie, wykonując antypolskie polecenia. Strata brata, bratowej boli i swiadomość, że jego czekało to samo. Jednak on nie potrafi, nie jest w stanie być kimś wielkim, postawić wszystko na jedną kartę. Polacy wyczuli, widzieli jego nijakość, małość. Nie poszli na pseudowybory.

Dzisiaj włączyłem jedynkę TVP- wiadomości. Tam jak bym uzyskał potwierdzenie moich przewidywań. Słyszę, że jakaś tam sondażownia trafiła w prognozach w dziesiątke. Czy to nie jest dziwne. Pierwszy raz dziesiątka!!! A może to tylko dopasowanie wyników do wcześniej ustalonych "wyborów".

No bo żydowskie przekaziory piszą o Polakach codzienie same "pochwały" jakie to barany, ciemnogród, złodzieje, oszuści itd. A tutaj dla sądażowni zrobili się jak świeci, wszyscy powiedzieli prawdę, jak będą czy jak zagłosowali - jednym słowem ideał nigdzie nie spotykany na swiecie. No chyba, że wcześniej UZGODNIONY!!!

Jednym słowem "wszyscy" zadowoleni. Okrągły stół przy korycie w komplecie. Wszyscy razem; komuniści z TW,PSL z pożytecznymi idiotami, budowana PO i nocna zmiana przez spec sł. ,Palikot polujący razem z Komorowskim na głuszcze w Rosji pod ochroną KGB - został "czarnym koniem"( nie zupełnie czarnym koniem bo sondażownia o tym "wiedziała" że musi mieć zamiast jednego procenta dziesięć.) No i PiS w "konstruktywnej" opozycji. myśle, że ludziom z PJN też rządzący krzywdy nie zrobią za wykonane zadanie.

Radośc w kahale swiatowym od wschodu do zachodu i w Polsce z wyników. Wszyscy na taki wynik właśnie "czekali".

Aj waj kupa jaj bo PO około 40%, PiS około 30%, Palikot około 10 % itd. Nikt się nawet nie zająknie o nieważności tej ustawki pt . tytułem wybory. Machloje podczas rejestracji komitetów wyborczych, brak mężów zaufania ze strony (patriotów) z PiSu, pisała o tym Irminda na NE, mówiło dzisiaj Radio Maryja - wysłali człowieka do punktów wyborczych w Toruniu. Na siedemnaście punktów tylko w jednym był mąż zaufania ze strony PiSu!!! itd.

Oczywiście to żywe oszustwo, to g.....o prawda. Bo prawda jest taka, że większość Polaków ponad 50% nie poszło do wyborów. Można by rzec Polacy zwyciężyli bo oleli oszustów. Wystarczy przeliczyć uczciwie te słupki to wyjdzie Polacy ponad 50% a reszta wtedy nie będzie miała 40, 30, 10% tylko dużo , dużo mniej mniej. I co to za wybory jeśli nie ma "kworum"!!! Nu, ale tutaj o prawdę przecież nie chodzi.

Pozdrawiam panstwa.

 
 
Proszę o własne zdanie. 

 
2853 odsłony  średnio 5 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: "Wybory" PO, PiS, PSL, Palikot, Kaczynski, PJN, Machloje, sondaże..
Re: "Wybory,wybory"?!! I PO "wyborach"- cd. 
Paweł Tonderski, 2011.10.10 o 23:58
Panie Zenonie w żydowskich telewizjach powiedzieli, że polskie społeczeństwo jest dojrzałe politycznie i, że zdało swój egzamin z demokracji doskonale. :)) Wszyscy po wyborach są zadowoleni, zwłaszcza w Rosji, Niemczech i we Francji. :))) No i nie będzie wojny z Rosją, to już coś. :)))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Wybory,wybory"?!! I PO "wyborach"- cd. 
Zenon Jaszczuk, 2011.10.11 o 00:13
Paweł Tonderski.
Własnie to mi się nie podoba(co zaznaczyłem w art gl), że ten ciemnogród raptem wszędzie zdał egzamin, nawet w sondażowniach. Nu a że wrogowie sie cieszą to fakt. Za cztery lata jak "dobrze" pójdzie będzie nastepna zmiana i szpak bedzie kopał bociana, bo POLSKIEJ parti nikt nie zbuduje. Jakoś widze, że nie tędy droga, ale nawiedzeni będą mieli o czym gadać - jak to budują nową partię. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Wybory,wybory"?!! I PO "wyborach"- cd. 
Adam39, 2011.10.11 o 10:01
Oficjalnie 53% uprawnionych do głosowania nie poszło. Ci "wybrańcy", mimo różnych kuglarskich sztuczek PKW, tak naprawdę nie mają legitymacji społeczeństwa polskiego do rządzenia. Prawo wyborcze tak skonstruowali, aby nikt poza ich układem nie dostał się do władzy. Członkostwo w komisjach wyborczych jest płatne, jak na nasze warunki nie najgorzej. W komisjach są cały czas prawie ci sami ludzie uzależnieni od układu, dla których często te pieniądze mają duże znaczenie. Jakakolwiek niesubordynacja i w następnych wyborach osoby tej nie ma w komisji i jest już uważana za trefną na swoim terenie i sekowana od dostępnych ewentualnych innych gratyfikacji. Tak się dzieje na samym dole. Jak jest wyżej, odnośnie programów komputerowych zliczających dane można się tylko domyślać. Kto je stworzył, kto zakupił i u kogo, kto obsługuje, a kto sprawdza. To nie jest wyraźnie i jasno upublicznione.
Odnośnie obserwatorów, oni nie otrzymują żadnego wynagrodzenia. A i tak widocznie partie będące w sejmie nie są nimi zainteresowane, jeżeli w komisjach ich nie ma.
Uważam, że obserwatorzy powinni być w każdej komisji, od chwili otwarcia do ich zamknięcia. Wiadomo, im mniejsze grono - przy czym swojaków - tym większa pewność iż mniej przecieków z ich pracy wyjdzie na zewnątrz.
Pozdrawiam
p.s.
Widać na każdym polskim portalu, zagranicznych unych i nadzwyczaj "mądrych", przedkładających nam, tubylcom, jedynie słuszne rozwiązania. Une są światowe, twierdzą iż mają wielkie kontakty międzynarodowe i jedynie une wiedzą co dla nas jest dobre. Tylko my, ciemna masa, nie zdajemy sobie z tego sprawy i nie chcemy ich słuchać. A fe, ty ciemna maso...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Wybory,wybory"?!! I PO "wyborach"- cd. 
Zenon Jaszczuk, 2011.10.11 o 12:48
Adam39.
Masz oczywiście rację. W komisjach siedzą ludzie z urzędów miast. Wszyscy ich znamy, widzimy we wszystkich "wyborach" na swoim terenie.To wszystko jest poukładane od dołu do góry. A jeśli wyniki nie są odpowiednie do zapotrzebowania to te się zmienia. Ludzie na listach obsadzeni przez "partie" jedynie słuszne. Ludzie znający temat i tych partyjniaków piszą o nich w tzw drógim obiegu, podają prawdę przemilczaną przez obce przekaziory. Oni i tak się wybiora. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Wybory,wybory"?!! I PO "wyborach"- cd. 
Zenon Jaszczuk, 2011.10.11 o 12:58
Adam39
Zobacz jak bardzo mafia światowa jest przejęta wyrokiem na złodzieja - ich złodzieja - Tymoszenko skazana. Trafi na lata do więzienia - +wiadomosci.onet.pl
Tymoszenko do więzienia a u nas wszystkie "pawlaki" do rządu!!!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Wybory,wybory"?!! I PO "wyborach"- cd. 
Paweł Tonderski, 2011.10.11 o 15:23
Wyrok dostała, ale chyba ja wypuszczą. :) Będzie miała wyrok, chyba tylko o to chodziło, bo z wyrokiem nie będzie mogła już mieszać na Ukrainie. :))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Wybory,wybory"?!! I PO "wyborach"- cd. 
Zenon Jaszczuk, 2011.10.11 o 15:36
Paweł Tonderski.
Wiem, czytałem o tym. Pewne nacje nie podlegają karze, a w tym wypadku kahal mocno wrzeszczy w jej obronie. Zapewne ona "z naszych". Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Wybory,wybory"?!! I PO "wyborach"- cd. 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.14 o 18:39
Polak w "wielkim sundzie" - +www.youtube.com

A gdzie Korwin i Nowy ekran - +niezalezna.pl
Cha cha,cha,cha,chaaaaaaaa
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Wybory,wybory"?!! I PO "wyborach"- cd. 
Paweł Tonderski, 2011.12.14 o 19:10
Czytałem dzisiaj na Nowym Ekranie Pawła Pietkuna i Łazarza, że jednak zamierzają odwołać się do Strasburga, jako Nowy Ekran od tego wyroku w sprawie wyników wyborów do polskiego parlamentu.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: "Wybory,wybory"?!! I PO "wyborach"- cd. 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.14 o 19:42
Paweł.
Też czytałem. Tylko tutaj już wszystko zamiecione. Władza uprawomocniona.Rozbiór trwa. Temu nikt sie nie przeciwstawi. Mamy pokaz sądów w Polsce, mamy pokaz sądu wielkiego w Polsce. A sund w Strasburgu - to czyj. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
 
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
najnowsze komentarze
Re: Mufti: Czym dla CIEBIE jest Polskosc?
Piotr Świtecki → MatiRani
Mufti: Czym dla CIEBIE jest Polskosc?
MatiRani → Piotr Świtecki
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
Piotr Świtecki → MatiRani
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
MatiRani → Piotr Świtecki
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
MatiRani → janekk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
Piotr Świtecki → janekk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
Piotr Świtecki → MatiRani
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
Marek Stefan Szmidt → janekk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
janekk → Marek Stefan Szmidt
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
janekk → Zenon Jaszczuk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
janekk → MatiRani
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
Marek Stefan Szmidt → janekk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
MatiRani → janekk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
janekk → Zenon Jaszczuk
więcej…