Jeszcze chce mi się chcieć.
Blog Jazona
 
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · Polacy.eu.org  
 

Polska2014.10.23 16:21 20:11

Muchomory likwidują portal.

 

Osz, jakie one polskie!!!

 
Nie chętnie zabieram głos w tej jasnej sytuacji dla wszystkich myślących Polaków.
 

Muszę jednak nie znającym tematu Państwu kilka wyjaśnień, kilka uwag napisać.

Pal licho powód powstania portalu Polacy. Ja wierzyłem, że powstał w związku z tym, że mnie wszędzie banowali za pisanie prawdy. Tonderski wyjaśnia, że portal został powołany (domyślam się, że przez odpowiednie służby) aby skanalizować Polaków w bocznym torze i przerobić ich na paszę zwaną polakami na ich (masonów) modłę.

Widocznie nie udało im się z powodu o którym sami piszą -Szultz, Gpies, Tonderski- że za dużo jest jeszcze starych Polaklów. A więc przyznają mi rację o której pisałem, że za wcześnie zaczęli swoje oszczerstwa na temat Polski i Polaków. Oczywiście piszą o tym, iż mają nadzieję, że szybko wymrzemy. To taka miłośc włóczęgów światowych do wszystkich tubylców czyli właścicieli ziem zwanych Polska.

Włóczęgom światowym to wszystko oczywiście się nie podoba. Dlatego postanowili nas Polaków wyszydzać, ośmieszać wszędzie, nawet na arenie światowej ( polskie obozy zagłady - pisałem wielokrotnie o tyc h oszustach). Cała zafałszowana literatura bajkopisarska, filmidła, prasówka, i inne wypowiedzi pseudo naukowców polskich..

Totalny atak na Polskę i Polaków.

Dlatego ja Zenon Jaszczuk jako stary człowiek, Polak  mówie im wszystkim won oszuści. Okazuje się, że jest nas Polek i Polaków więcej. Wszyscy razem wrogom antypolskim mówimy won parchy.

Widzimy , proszę poczytać ( jak chce nawet Mufti) ostatnie komenty tych nadludzi nad Narodem Polskim.  Proszę poczytać tych nadludzi co wypisują po tzw przegranym głosowaniu na temat wyrzucenia antypolskiego gnoma Szulca z naszego portalu.

Nie wiem co to za organizacja, co to za diaspora, aby po uzgodnionym głosowaniu dostać takiej wścieklizny. Gdybym ja przegrał jako Polak, podziekowałbym za wynik i schował mordę w kubeł. Tutaj jest wściekłośc  w tej całej inteligencji inaczej, zadaniowanej. Bo czyżby Polacy wylewali tyle nienawiści po przegranej na portalu, po przegranej , jak by nie było zabawie.

Czy państwo sądzicie, że taka nienawiśc jest domeną Polki, Polaka, Polski. Czy to jest wrzask muchomorów uchodzących za polskie grzyby. Zobaczcie państwo tych seleklcjonerów od Prawdziwków. Ile tam jest pogardy, obłudy do człowieka, do gospodarza we własnym domu.

Tak jak pisałem wcześniej. Ilekroć zwraćałem się do Muftiego z pytaniem, nie odpowiadał. Obecnie w swoich komentach cały czas powołuje się na Zenona. Ogłaszamy głosowanie. Wynik 4-6 dla Polski i Polaków. A jak tak to ogłaszają jeszcze jedną "wiadomość" , Zenon był, jest i będzie prawdziwkiem, ruskim agentem, ukraińcem, komunistą, moczarowcem itp, itd.  I ani jednemu zasrańcowi nie drgnie ręka, że jeszcze kilka dni temu spotykaliśmy się razem. Razem piliśmy wódkę i nie było mowy o jakichkolwiek podziałach na partie, na żydów, na katolików itp.

Była NORMALNA PRZYJACIELSKA ROZMOWA ( UCZCIWIE ZAZNACZAM, ABYM NIE BYŁ POSĄDZONY O KŁAMSTWO, ŻE mUFTI NIE WYPIŁ ANI KROPLI). Za komuny to sie mówiło, ten nie pije, bo ryje. Widocznie to nie całkiem nietrafny slogan. Powołuje( jeśli będzie trzeba) świadków, uczestników  tych spotkań ( którzy , niektórzy tak chaniebnie się ostatnio zachowują) - Wojtas, Spirito, Maławanda, esperance, Mufti, Tonderski, Opara, Zenon Jaszczuk, Adam39 , scholastik i inni . Dzisiaj niektórzy z nich robią ....... z gęby, aby tylko ocalić antypolskiego masona vel Detkę.

 Gówniarstwo nie radzące sobie ( o czym pisałem wielokrotnie) po uczciwych wyborach likwiduje portal. A więc ani grać, ani przegrać nie potrafi. Aż wypada zapytać, kto acz ma takie maniery, taką kulturę, jakie to są "sztuki"......

Mufti wie, że ja się nie znam na informatyce, Dlatego jest tak dobroduszny inaczej, że poleca mi prowadzic częśc portalu, resztę on zrobi po swojemu.

Aż muszę podziękować temu dobroczyncy.

Odezwał się Leszek, że może coś by zrobił z istnieniem dalszym portalu. Podał namiar na siebie - leskaw@wp.pl.

 Chciałbym aby Leszek wyjaśnił o co chodzi, co chce, co mógłby zrobić.

Narazie tyle, jeśli Państwo uznacie że nie wszystko napisałem, proszę pytać. Postaram się uczciwie odpowiadać w komentach.

Mogę powiedzieć, że nie było takiej umowy, że jeśli muchomorki przegrają to zlikwidują portal. Widzimy tutaj wielkośc i kulturę tych ludzi. Ja oczywiście i tak jestem na przegranej, ponieważ nie mógłbym uczciwie pisać, ani komentować art w takim podłym, zakłamanym towarzystwie. Nawet pisałem Muftiemu, że wycofuję się całkowicie (pomimo wygranej) aby pozostał portal dla ludzi, dla ludzi bacznie obserwujących te wszystkie manipulacje na naszym portalu. Pozdrtawiam Państwa.

 
 
!!! Jaki jest koń, wszyscy widzą!!!! 

 
9280 odsłon  średnio 3 (8 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: Portal, Polacy, cenzura, agentura, selekcjonerzy..
Re: Muchomory likwidują portal. 
Zenon Jaszczuk, 2014.10.23 o 16:43
Właśnie wróciłem z "pracy" i skończyłem gotować bigos. Polski bigos!!!. Teraz zjem ten bigos i popiję setką bimbru. Jestem szczęśliwym Polakiem a nie amerykaninem czy innym przybłędą. Zapraszam Państwa na ucztę po Polsku. :-)))Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
w.red, 2014.10.23 o 18:45
Wybacz, ale od czasu "umiłowanego w bigosie jest to dla dla mnie danie niestrawne by nie rzec obrzydliwe.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
Zenon Jaszczuk, 2014.10.23 o 20:20
w.red witaj.
Tylko nie mów, że Ci kot się ugotował. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
w.red, 2014.10.23 o 21:34
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal.   
Cichosza, 2014.10.23 o 18:40
:)
Jeżeli dobrze rozumiem, dostał Pan całkowicie za darmo gotowy portal. Z grafiką, rozbudowany i ogarnięty informatycznie. Nawet wypełniony treścią i z zarejestrowanymi wiernymi fanami. Przy odrobinie pisania nowych artykułów nawet z wykupioną, znaną już trochę w internecie domeną. Jeśliby to wyceniać, to lekką ręką to ze 4 tysiące. Może Pan wywalać wszystkie "muchomory" jakie się tylko nawiną, ogłaszać swoją polską polkość tak szeroko, że klękajcie narody i rządzić niepodzielnie, bez irytującego piszczenia krytyki. Wszystko wymaga minimum wysiłku jakim jest dogadanie się z chętnymi, zakup serwera (góra 70 zł rocznie) i zatrudnienie informatyka do zainstalowania kopi portalu (u gimnazjalisty to też małe pieniądze). Tymczasem Pan narzeka :) Aż tak wygodnie jest żerować na czyimś pro publico bono i jeszcze go przy tym wyzywać od "gówniarzy"? :) Pan wybaczy, ale wygląda na to, że jeśli ktoś zabierze Panu możliwość pisania, to będzie to tylko Pan i Pańskie lenistwo... ;)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
w.red, 2014.10.23 o 19:28
piszesz bzdury ,ot co Pani droga.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
Piotr Świtecki, 2014.10.23 o 19:30
Ejże?..
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
w.red, 2014.10.23 o 22:12
Taka to ich metoda, po cichutku i owszem może by chciały, ale to tylko te biało nskrspiane. Tylko czemu im to ułatwiać.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal.   
Cichosza, 2014.10.23 o 19:32
Przekonał mnie Pan, dziękuję :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
Zenon Jaszczuk, 2014.10.23 o 20:18
Pani Cichosza.
Jak już pisałem, nie miałem przyjemności z Panią dyskutować. Mogło tak pozostac, jednak Pani nie wytrzymała. Mnie Pani zdanie nie interesuje. Powiem w uzasadnieniu, aby nie tłumaczyć długo - chcieliśmy za portal płacić. Mufti stwierdził, że nie ma takiej potrzeby. Czyżby ktoś sdponsorował!!! Pozdrawiam i nie oczekuję na dalszą zaczepialską dyskusję.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal.   
Cichosza, 2014.10.23 o 20:48
Ciekawe kto sponsoruje św. Mikołaja...

Uspokajam, że rozumiem, że Pan nie chce ze mną rozmawiać :) Tyle że nie zamierzam się stosować, przepraszam. Póki jeszcze na portalu nie weszło z stały zwyczaj cenzurować wpisy i komentarze, wolno mi wyrazić swoje zdanie, czy Pan chce czy nie. Jeśli się to Panu nie podoba, bo woli Pan rozmawiać tylko z klakierami, to gorąco zachęcam do skorzystania z hojnej oferty Pana Muftiego. Można też zablokować komentarze w ogóle. Można nawet nie publikować artykułów w internecie, tylko pisać do pamiętniczka. Może mnie Pan również z całym spokojem ignorować, nie obrażę się :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
Zenon Jaszczuk, 2014.10.23 o 21:13
Pani zapyta Muftiego czy kłamie, że chcieliśmy płacić. Nie widzę powodów aby Pani robić wykłady na Pani wymysły . Nie zna Pani sprawy a zabiera stanowcze zdanie. Po co będę ciągnął Pani jałowe dyskusje.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal.   
Cichosza, 2014.10.23 o 22:54
Skoro dyskusje są jałowe, to czemu Pan je jednak ciągnie?

Nigdzie nie mówiłam, że Pan kłamie, ani że nie składał oferty płacenia za serwer. Nie rozumiem jednak co to ma do rzeczy? Nawet jeżeli nie żerował Pan na pro bono wcześniej, to w całym powyższym tekście ma Pan pretensje, że nie chce się tak dziać teraz. "Koniec Polaków.eu.org w obecnym kształcie i składzie" przecież mówi dosyć jasno jaki pomysł na sytuację z prywatnym serwerem ma jego właściciel. Nie ma tam mowy o oczekiwaniach finansowych, nawet dotyczących kopii plików portalu. Więc powtarzam: dostał Pan rozwiązanie sytuacji w postaci oferty na prowadzenie własnego królestwa jak się Panu podoba, a uparcie wyzywa m.in. jej autora od "gówniarzy", "diaspory", "inteligencji zadaniowej", itp. Tokuje Pan kolejny dzień z rzędu, że nie chcą Mu dalej udostępniać zabawki, brzydkiej zresztą i gówniarskiej, podczas gdy pod choinką leży Pana własna, dokładnie taka, o jaką Pan tyle listów pisał. A trzeba ją sobie tylko - nomen omen - rozpakować.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2014.10.23 o 22:50
Nie wiem- pan/pani?

To co napisałeś nie ma nic wspólnego z prawdą.
Portal powstał spontanicznie bo było kilku Polaków, którzy chcieli to zrobić i każdy zrobił co mógł. I znamy się osobiście.

Sugerowanie, że Zenek jest tu jakimś uzurpatorem wykorzystującym czyjąś gościnę jest wrednym nadużyciem.

Powiem więcej - gdyby Zenek nie był taki po polsku uczciwy to sam by wziął za wszarz tego "vela" i go wykopał. Ma takie uprawnienia. Nie skorzystał z nich i zrobiła się awantura.
I o to mam do Zenka pretensje.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal.   
Cichosza, 2014.10.23 o 23:54
Dobry wieczór.

Z tego co rozumiem Pan Mufti chce przekazać portal Panu Jaszczukowi. Zostało to powiedziane we wtorek. Jak w związku z tym traktować chociażby cały powyższy, pełny pretensji i "temperamentnych" oskarżeń artykuł?

Wredne nadużycie niniejszym odszczekuję. Sugerowałam raczej obecne zachowanie Pana Jaszczuka, niż czyjekolwiek uprzednie; aczkolwiek też wrednie, tak.

Co do awantury. Nie wiem czy jeszcze jest sens o tym dyskutować, ale zapytam: czy pamięta Pan Pana Bydzia? Czy może mi Pan wytłumaczyć dlaczego jego nikt nie wziął za cokolwiek?

Druga sprawa: można założyć portal, na który przyjmuje się ludzi jak do domu, wedle upodobań. Ale nie ma co przy tym zapewniać użytkowników o całkowitej wolności słowa, poglądów i miłej atmosferze. O to jest awantura i o to część z nich ma teraz pretensje.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
Malawanda, 2014.10.29 o 17:29
Mmm, Szefie ( to do Spirita jest), pardon, że się wtrącam do Państwa (Pana)
komentarza, jedynego bodaj od pół roku.Szefa stać na to, by dyplomatycznie, właśnie - więc bez inwektyw, sytuację obiektywnie ocenił. No proszę Cię, ostatnio wcale TU nie bywasz. Napisałeś jeden komentarz, to za mało...
Nie nagabuję do oceny sytuacji, bądź co bądź, Twojego również PORTALU, Ojcze Dyrektorze, ale odezwij się, bo Twój głos ( no tam, w sprawie kolegi z portalu, czyli pana Szmidta, to absolutnie ZA MAŁO
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal.   
Cichosza, 2014.10.24 o 00:21
Poprawka, bo to może wywołuje nieporozumienia: odnoszę się w komentarzu do ostatniej propozycji Pana Muftiego, tej: +polacy.eu.org Słowa "Jeżeli dobrze rozumiem, dostał Pan całkowicie za darmo gotowy portal." i tak dalej, jej dotyczą. Nie opisuję dziejów portalu od jego zarania, jak to być może można odczytać.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
Jacek, 2014.10.23 o 21:05
Zenek, wszystko będzie dobrze gdy racja będzie po naszej stronie.
Teraz nie mam czasu bo idę na nockę do pracy, może coś napiszę ciekawego.
Umiar, cierpliwość i ciągła praca dla dobra i prawdy- oto nasza dewiza.
Pozdrowienia dla Wszystkich.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
Zenon Jaszczuk, 2014.10.23 o 21:18
Jacek witaj.
Wydaje mi sie, że cały czas staram się pisać tylko znaną mi prawdę. A że "Jest broń straszniejsza od kłamstwa - to prawda"- o ile pamiętam to Telle(grand):-)))Ja piszę prawdę dlatego się nie denerwuję, niech kłamcy wychodzą z siebie:-))) Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
GPS, 2014.10.23 o 21:43
Niezły odjazd. Ja wam portal likwiduję? Nie jestem Polakiem?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
Piotr Świtecki, 2014.10.23 o 23:25
Panie GPS... :-) Polakiem (Prawdziwym) jest aktualnie: Zenek, Adam, Lona, p. Milena i ci, którym owi taką rangę przyznają. Reszta to hasz-bara, Żydzi, Niemcy etc.
O, przepraszam: "niemcy" przez małe "n".
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal.   
Lona, 2014.10.23 o 23:30
Panie Mufti,
proszę mi pokazać kiedy określałam siebie jako "prawdziwą Polkę"??
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
Piotr Świtecki, 2014.10.24 o 08:01
Pani Lono (skoro już prześliśmy na "pan"), Pani się chyba w głowach poprzewracało?! Pani by chciała sama siebie Polką obwoływać?! To mogą tylko Prawdziwi Polacy, ale to Najprawdziwsi z Prawdziwych!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal.   
Lona, 2014.10.24 o 09:00
Ładnie tak "młodego, prawdziwego Polaka " pominąć na tej liście?

Rozumiem, niewygodne, przemilczmy to.;)

PS
Pan jako pierwszy przyjął taką formę,ja się dostosowałam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
Piotr Świtecki, 2014.10.24 o 09:30
Eh, Pani Lono ;-/ Najwidoczniej już po trochu "wymiękam". Czas pójść precz od komputera, do lasu albo innego manowca, i się zresetować.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
Azazel, 2014.10.24 o 00:43
Trafione, zatopione. :) Niestety, ale elity wyznaczają elity. No i istotne jest to, kto tak naprawdę jest prawdziwym Polakiem na salonach, a nie co się dzieje z Polską.. ;)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
Zenon Jaszczuk, 2014.10.24 o 20:22
Mufti.
Muszę do ciebie napisać kilka słów :-))).
Wybraliście sobie mnie "na pochyłe drzewo, wszystkie żydy skaczą". Sam widzisz jak "przegrani" łącznie z tobą się uaktywnili. Fajnych masz przyjaciół-polaków. Dla przykładu, obyście wszyscy wymarli..... Ciekawe czy razem siedzicie w jednej ławie kościelnej. Czy inna namolna internautka, szukająca zaczepki. No a twoja segregacja rasowa - czyżbyś był "niemcem". Weżcie maczugi i zacznijcie likwidację Polaków. Zaczniesz ty Mufti, bo najlepiej jesteś zorientowany. Już ci wyszły nie tylko prawdziwe Prawdziwki ale najprawdziwsze Prawdziwki. Ty taki naukowiec, jak możesz ??? To są i fałszywe prawdziwki??? Chyba jest Prawdziwek, jest muchomor, jest ...... itd Bo czy jest fałszywy muchomor??? Żal mi was. Nic nie poradzę, że nie umiecie przegrać. Te wszystkie obecne lamenty to czyste gówniarstwo. Jak ci pisałem,jeszcze przed głosowaniem bedę się wycofywał , bo wiedziałem co będzie po wygranej (zakładałem moją przegraną). Pomijam, aby nie pisać po raz kolejny, o waszym zachowaniu jako przegrani,zapytam jaką religię wyznajesz (wszak, tak nieraz walczyółeś dziarsko), bo chyba nie chrześcijańską. Nie odbyła się męska rozmowa, tylko gówniarskie zachowanie. Trzymajcie tak dalej. Ja pozostaję nadal Polakiem.Już wiem, że nie wrócą dawne dobre czasy. Pozdrawiam i życzę powodzenias.
Ps "…Ukryto przed Polakami pogróżki z kijowskiej telewizji ( „że mieszkańców Donbasu trzeba wybić co do jednego” ; Julia Tymoszenko żądała „wystrzelania wszystkich tych cholernych kacapów”) i barbarzyńskie, ahumanitarne dyspozycje z Kijowa, by armia ogniem artyleryjskim nękała przede wszystkim ludność cywiln" - wybić co do jednego. Kiedy się zabieracie do działa. Tutaj całóść art z portalu NowyEkran z którym współpracuje Mufti. _ +aleszuma.neon24.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal.   
Cichosza, 2014.10.24 o 21:39
Cóż poradzić może znękane dziewcze kiedy w Panu tyle uroku? :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
Zenon Jaszczuk, 2014.10.24 o 22:01
Nadajesz sie Pani na rzeczniczkę tych z maczugami co będą Polaków ryzać. Podałem ten cytat do Muftiego, bo mnie wysyłano do Donbasu. I tam i tutaj nic tylko nas muszą zlikwidować. No cóż, są ludzie, są i mordercy. Już macie dwóch chętnych do "likwidacji" Polaków. Przyjdzie pomoc zza Buga. Będzie was dużo. A Pani jaką religię uprawiasz. :-))) Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal.   
Cichosza, 2014.10.24 o 22:25
Eee, hehehe :) To zrobimy tak: jak już przyjdzie ta pomoc zza Buga, i będzie nas dużo, i będziemy chcieli Pana zamordować, to ja zakrzyknę: "Nie do kata On należy, ale do mnie! Mój ci On jest, mój!". I wtedy oni mnie usłuchają, jako tę rzeczniczkę. No, chyba że nie...;(

Pozdrawiam :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
Zenon Jaszczuk, 2014.10.24 o 22:30
:-)))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
Piotr Świtecki, 2014.10.24 o 22:01
Zenon. Lżyj, bij - Mufti i tak wie, że kochasz! ;-) +polacy.eu.org
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
Zenon Jaszczuk, 2014.10.24 o 22:10
Dzięki o mistrzu za tak obfitą odpowiedz. Ilu już masz likwidatorów Polaków???Pozdrawiam
Ps.
I będzie Polski Orzeł czuwał ponad nami...
ZACHOWAJ ARTYKUŁ
POLEĆ ZNAJOMYM


i będzie Polski Orzeł czuwał ponad nami dumnym symbolem Polskiego Narodu i Bóg nam będzie najwyższym honorem nad barykadą u bramy wschodu i zachoduto przecież nie Polacy pragną zmiany godła

bo dla nas Biały Orzeł symbolem wolności

tylko ten który jest wrogiem naszego Narodu

będzie zakrywał Orła zasłoną podłościwyszarpali już tyle łapami chciwości

zbrukali naszą pamięć symbole i wiarę

już dosyć tego kłamstwa podłości i pychy

dawno już przekroczyliście zdrajcy polską miaręi będzie Polski Orzeł czuwał ponad nami

dumnym symbolem Polskiego Narodu

i Bóg nam będzie najwyższym honorem

nad barykadą u bramy wschodu i zachodudziś gdy nam grożą z tej i tamtej strony

kłamliwe racje naszych dawnych wrogów

my pamiętamy koalicje śmierci

i ogień podkładany u ojczystych progówi dziś słyszymy banderowskie wrzaski

jak cierń zostały zdradzieckie układy

bestie warczące u gardła Narodu

dym pamięci co trwoży z obozów zagładyniech nam obcy dzisiaj nie mebluje Polski

nam nie obcych trzeba ale woli męstwa

by obronić Ojczyznę w której Biały Orzeł

dźwiga krzyż i koronę w drodze do zwycięstwa!
+kaz47.neon24.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
Piotr Świtecki, 2014.10.24 o 22:30
Zenon. Przecież na naszym portalu, w naszym "świecie w kropli wody" widać, że Polakom nie potrzeba żadnych "likwidatorów". Doskonale radzą sobie sami we własnym gronie - wystarczy paru "Prawdziwszych" od innych.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
Zenon Jaszczuk, 2014.10.24 o 22:36
"Teraz mówcie, że Mufti zły. Śmieszne to jest po prostu :-) Ponownie powtarzam swoje marzenie: wymrzyjcie, ścierwa, bo przez Was nam się kraj marnuje. Przez Was, Wasze pokolenie, Wasze naleciałości i Waszą chorą mentalność."
W/g mnie to muchomor, twój muchomor. A więc copś nie tak z tymi samymi Polakami...... To w końcu Twoi kumple.... , a jaka inteligencja z nich bije. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
MatiRani, 2014.10.26 o 00:01
Tylko prawdziwi Polacy moga uratowac Prawdziwa Polskosc.
Taka bez macy, bez sodomitów i gomorytek adoptujacych dzieci, taka gdzie zwierzat nie zarzyna sie nozem i nie wiesza zywych glowa w dól...
Nasza, bo dla nas Polskosc jest jasna i oczywista.

Odpowiadam Mulowi u Zenka ... bo co bede z byle czworonogiem uchatym sie kopac? ;-)
pozdr
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
Piotr Świtecki, 2014.10.26 o 08:08
Niewątpliwie "Prawdziwą Polskość" uratować mogą tylko "Prawdziwi Polacy". Z definicji. ;-) (właściwie to czemu "prawdziwi" napisał Pan małą literą?..)

Zna Pan ten dowcip "czym się różni demokracja od demokracji socjalistycznej"? Dla mnie po przyjrzeniu się i nabraniu doświadczenia z Polakami i "Prawdziwymi Polakami" jest podobnie.

Dlatego śladem owszem mocnych słów Azazela (który wsześniej parę razy od Kolegów "Prawdziwych" oberwał za nic - za nicka) trudno nie przypomnieć sobie historii o błądzeniu Izraelitów po pustyni po to, żeby do Ziemi Obiecanej wejść już bez niewolniczych, egipskich obciążeń.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
Azazel, 2014.10.24 o 03:45
Pieprzy Pan Zenon niesamowicie - ale w sumie jakoś mnie to już nie zaskakuje.

Mufti - zgodnie ze swoim moralnym kręgosłupem, na którego również podstawie zostały utworzone ZASADY PORTALU, które Państwo złamali - nie widzi sensu w kontynuowaniu tworzenia tego portalu w tym samym gronie.

Skoro Prawdziwi "polacy" (proszę sobie wyobrazić uśmiech na moich ustach) nie są w stanie dyskutować i zaadaptować się do prostej reguły "każdy może wyrazić swoją opinię", to Mufti postanowił przekazać całą bazę danych (wraz z artykułami + kontami osób, które na to zezwalają) w ręce prawdziwek (skoro już używamy pejoratywów pokroju określania innych gówniarzami, to co mi szkoda).

Teraz mówcie, że Mufti zły. Śmieszne to jest po prostu :-) Ponownie powtarzam swoje marzenie: wymrzyjcie, ścierwa, bo przez Was nam się kraj marnuje. Przez Was, Wasze pokolenie, Wasze naleciałości i Waszą chorą mentalność.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć   zgłoszony
Re: Muchomory likwidują portal. 
Hindukusz-Milena, 2014.10.24 o 12:21
Azazel,
Napisałeś:
"Mufti - zgodnie ze swoim moralnym kręgosłupem, na którego również podstawie zostały utworzone ZASADY PORTALU, które Państwo złamali - nie widzi sensu w kontynuowaniu tworzenia tego portalu w tym samym gronie."

Coś gościu bredzisz bo to Mufti wezwał opiekunów do głosowania i wszystko odbyło się zgodnie z zasadami ustalonymi na portalu.
Teraz zaś on i jego zwolennicy nie mogą pogodzić się z wynikami głosowania i sieją ferment.Tobie jak widać zupełnie puściły nerwy i dałeś popis rynsztokowego chamstwa na maksa.Tym samym odpadł waszej grupie argument o rzekomej wyższości kulturowej nad nami "prawdziwkami".
Jeśli takie miałoby być młode pokolenie Polaków to marny los naszej Ojczyzny.Wierzę, że tak nie jest.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal.   
Cichosza, 2014.10.24 o 23:13
Haaa! A nasza grupa ma żarliwą Młodzierz, a Wasza nie-ę! ;)pppppp
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
Piotr Świtecki, 2014.10.24 o 23:17
Młodziesz ;-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal.   
Cichosza, 2014.10.24 o 23:27
No i mi przyklepał akurat jak pędziłam poprawiać, no :) Młodzież, młodzierz, młodziesz - wszyscy oni nasi! I do tego żarliwi! Haaaa! Ha, ha! ;)ppppp
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
Piotr Świtecki, 2014.10.24 o 23:52
+youtu.be :-)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal.   
Cichosza, 2014.10.26 o 10:19
Hihirihi :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory.. analiza: Czym dla "CIebie" jesl Polskosc. 
MatiRani, 2014.10.24 o 03:44
Raz - dobre wychowanie polskie wymagaloby uzycia formy Pan-Pani.

Dwa - forma "dla Ciebie" ( Polskosc ) sugeruje, ze nie jest to pytanie "do mnie" ani "do nas" , czyli ze autor pytania stawia sie nawiasem myslenia o temacie Polskosci, natomiast chce sie "dowiedziec" czym jest Polskosc dla nas, Polaków.

Trzy - biorac pod uwage wielokrotne negatwne dla Polaków komentarze Mula, chodzi w portalu o formowanie wygodnej dla nie-Polaków postawy wobec Polskosci. Polacy pisza o Polskosci a Mul steruje pojeciami abysmy poczuli sie winni, abysmy poczuli sie mali, abysmy akceptowali "gorszych i glupszych ale cwanszych i bezwzgledniejszych"
CBDU
Mati
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory.. analiza: Czym dla "CIebie" jesl Polskosc. 
Piwowar, 2014.10.24 o 04:24
Mati, spokojnie. Nie dajmy sie wyprowadzic z rownowagi.

Jesli o polskosci decyduja wylacznie geny, to ja musze sie grzecznie pożegnac.

Jesli o polskości decyduje zangazowanie, czy miejsce zamieszkania, to ja jestem amerykański przybłęda (nie pamiętam, kto to powiedział).

Jeżeli o polskości decyduje poczucie przynależności do tego Narodu, odpowiedzielność za ten Naród, to możemy rozmawiać. Polakami byli na ten przykład tacy ludzie, jak Hemar, Hłasko czy Tyrmand.

Nikt mnie nie zmusi do poczucia małości za przyczyną przynależności do polskiego narodu, ani do żadnego innego narodu. Mati, chyba nas intelektualnie stać na luksus posiadania wlasnego zdania, co nie?

Ech, tak sobie stukam w klawiaturę miedzy jedną a druga zabutelkowana warką. Nie bierzmy życia poważnie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory.. analiza: Czym dla "CIebie" jesl Polskosc. 
MatiRani, 2014.10.24 o 15:28
Mocna ta wara?
;-)
Ja o genach nie pisalem, tylko pisalem o formie zwracania sie do bywalców portalu.
W kontekscie uragania i nasmiewania sie z Prawdziwych Polaków.
W kontekscie licznych antypolskich komentarzy na wpisy o przestepstwach wobec Narodu Polskiego typu: " a polacy to lelijki" , "Polacy tez kradli", "A Szmalcownicy??" - to ostanie wyjatkowo perfidne,bo szmalcownicy to byli glównie zydzi pracujacy dla Gestapo za prowizje i na wielu z nich AK wykonalo wyroki smierci za donoszenie.

Co do zdania tytulowego, to jako Polak napisalbym "Czym dla nas jest Polskosc"

Nieprawdaz?

Nie nadinterpretuj, prosze. Jak komentujesz dany wpis to moze pisz o zawartej w nim tresci a nie o wyobrazonych pogladach autora. Prosze.
pozdr
Mati
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory.. analiza: Czym dla "CIebie" jesl Polskosc. 
Piwowar, 2014.10.24 o 19:31
Napisalem obszerna odpowiedz, ale mi pod koniec stukania pozostalo puste pole.

Wiec w skrocie. Piwo sie mierzy nie alkoholem, tylko jakościa. Alkohol mierza tylko akcyźnicy ale mnie to nie dotyczy, bo nie sprzedaje. Czarne gdańskie (rekreacja tego sredniowiecznego), 20 Blg, czyli ok. 9 procent alk. a jasne zwykla dwunastka, czyli alk 4 do 6% objetosciowo.

Caly czas tlumacze, ze piwo nie jest do ubzdryngolenia sie jak messerszmit, tylko do podtrzymania milej atmosfery przy kulturalnej rozmowiie, a przy okazji do ugaszenia pragnienia i regeneracji sił.

Oczywiscie, Mati, ze masz racje w sprawie tego urągania i nasmiewania sie, a takze z naskakiwania wzajemnego na siebie literalnie bez powodu. Ale prawie kazda roznica pogladow sprowadza sie u nas do wzmianek genetycznych. A juz groźba rozwalenia portalu to nawet nie groteska, a tragedia. Jeszcze ta zabawa w demokracje, glosowanie i inne takie te. Jak ja zapraszam znajomych do domu, to oni nie glosuja, co na obiad, tylko albo jedza, albo nie jedza i wszyscy sa zadowoleni. Tu nie chodzi mi o portal, bo portali jest wiele tysiecy, (wybacz Pan szczerodc, panie Mufti), ale o to, ze nie umiemy rozmawiac. To nie kwestia portalu, tylko nas.

Pewnie, ze wiemy o naszych wadach narodowych ale i o zaletach. Tyle ze o tych ostatnich sie nie pisze. Malo, nie pisze sie o wadach narodowych innych nacji. Cóż, wlasciciele tego świata zatrudniają ludzi z doktoratami w demagogii i propagandie. A historie teraźniejsza i przeszła twoorza ci, którzy gadaja wiecej, glosniej i szybciej, a nam sie nie wolno poddawqć temu tryndowi, albowiem chi pecora si fa, il lupo se la mangia.

Zaraz mi staje przed oczami portal Haverim, polskojęzyczny. A raczej jeszcze lista dyskusyjna. Tam sie też spieraja, ale oni to robia jakos inaczej... Uprzedzając komentarz - nie, nie wpuscili mnie tam (za malo genow, che,che) ale raz mi wyskoczylo z trzeciej ręki.

Jeszcze nasuwa sie refleksja, ze niektore portale sa tworzone specjalnie z przeznaczeniem na odstrzal, jako udzial w osmieszaniu Polakow albo test, w jakim stopniu na dzień dzisiejszy uleglismy urabianiu mentalnosci narodowej. Ale chyba niniejszego to nie dotyczy, bo za duzo zacnych wpisow siedzi na archiwum.

Cholewa, rozpisalem sie, a tu mam wolny dzień, w związku z czym robota dookoła domu sama się robi...

Bądźmy mądrzy, a jak się da, to trzymajmy klase. I bądźmy lelijki.

Pozdr.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory.. analiza: Czym dla "CIebie" jesl Polskosc. 
MatiRani, 2014.10.26 o 00:02
Chapeaux Monsieur! Dobra odpowiedz.
Nie bede uszczypliwy i nie napisze o wplywie piwa na ton komentarzy!
Ani slowa! Ani slowa!
( hahahaha! )
Naszym domem jest polskojezyczna strefa internetowa i jesli o poslkosc chodzi, to jestem w niej Gospodarzem na równi z innymi. Tu nie ma prywatnych pokoi. Bo Polska jest naszym domem a Polacy Rodzina.
Wiec u siebie w domu pilnowac musimy poszanowania domowego porzadku.
Co innego gdybym byl u zabojadów czy usraleczyków. Tam grzecznie mi sugerowac i tlumaczyc lub oczy otwierac oslepionym Konstytucja która lamie na codzien FED, Sad Najwyzszy a nawet Bambi.
Przy okazji... czytales NDAA HR 1540? Chyba nie, bo byz juz do mnie napisal z pytaniem na jaki adres wyslac masz kontener z meblami.
serdecznie
MAti
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory.. analiza: Czym dla "CIebie" jesl Polskosc. 
Zenon Jaszczuk, 2014.10.26 o 05:51
MatiRani.
Nie chcę tłumaczycz Piwowarowi pojęcia gości, domu i naszego portalu. Ta tak jest zawsze jak najwięcej piszą ci co nie znają tematu. To powiniemn wyjaśnić Mufti, ale widocznie nie chce, albo ja nie doczytałem. Jak widzisz, od tzw głosowania nic merytorycznego tylko atak osobisty na Zenona. Mufti wie co to znaczy - pisałem o tym przed budową naszego portalu-to cała hasbara się zbiera i atakuje. Tutaj nie trzeba być mędrcem to widać. Pozdrawiam i zdrowia życzę.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory.. analiza: Czym dla "CIebie" jesl Polskosc. 
Malawanda, 2014.10.27 o 18:19
Piwowar, gdyby o polskości decydowały wyłączne geny, to nas już nie ma :-)) ( moich dwoje dzieci ma 1/8 krwi żydowskiej, 1/8 niemieckiej, reszta nasza, SŁOWIAŃSKA KREW):-)Azaliż nie jesteśmy Polakami? Otóż całkiem odwrotnie. Najbardziejszymi POLAKAMI jesteśmy!!! Gdziekolwiek na świecie mieszkać będziemy!
Cyt. z Twojego komentu:"Jeżeli o polskości decyduje poczucie przynależności do tego Narodu, odpowiedzialność za ten Naród...",- TAK, właśnie! Tak myślą PATRIOCI!
Ziemia nasza ( no Cały Świat, zdaje się być coraz mniejsza..., może w końcu będzie całkiem nasza? ( nie, że białych, albo europejsów, ale nasza - polska ( bo nasza historia i nasze idee, wiara, patriotyzm - urzekają świat zwykłych ludzi ( nawet Murzyni Polską się fascynują i Polakami w końcu, w 13 pokoleniu - zostaną!!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
MatiRani, 2014.10.26 o 00:04
Zenek, piszesz : Tonderski wyjaśnia, że portal został powołany (domyślam się, że przez odpowiednie służby) aby skanalizować Polaków w bocznym torze i przerobić ich na paszę zwaną polakami na ich (masonów) modłę...
Masz linka do tej wypowiedzi Tonderskiego? Pytam sie, bo ja to pisalem wiele razy - chetnie bym przeczytal co Pawel mysli na ten temat.
pozdr
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
Zenon Jaszczuk, 2014.10.26 o 05:54
Trudno mi w tej chwili znaleśc w tym sztormie na mnie osobiście. Jak znajdę to Ci podam. Może inna jakaś dobra dusza pomoże. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
Adam39, 2014.10.26 o 07:59
Witaj Mati, znalazłem wyjaśnienie Tonderskiego:
Re: Odbyło się głosowanie nad Polską
Paweł Tonderski, 2014.10.22 o 14:02
"To było już tłumaczona, jak krowie na rowie, opiekunami zostawali ci wszyscy, którzy na tym portalu zamieszczali swoje autorskie wpisy. :) Taka była idea tego portalu, tak aby dzięki naszemu pisaniu tutaj ściągać w to miejsce ludzi, którzy mają odmienne poglądy od nas, tak aby dzięki temu stawali się innymi ludźmi i Polakami. To taka odmiana pracy u podstaw. :)"
+polacy.eu.org
Pewnikiem Tonderski et consortes więcej wiedzieli i mieli inne zamiary niż SpiritoLibero i większość ludzi pod podanym linkiem, gdzie toczyła się ta dyskusja:
Żal...
J.Ruszkiewicz - SpiritoLibero, 2014.10.23 o 10:39
A portal Polacy zaczął się tutaj

spiritolibero.fora.pl

I dzięki informatycznemu geniuszowi Muftiego Turbanatora przepoczwarzył się w to, co teraz mamy.

No i oczywiście praca i entuzjazm "Ojców Założycieli"..."
+polacy.eu.org

Pozdrawiam
PS.
Jest jeszcze jakby w tonie Tonderskiego wypowiedź Azazela:
" Teraz mówcie, że Mufti zły. Śmieszne to jest po prostu :-) Ponownie powtarzam swoje marzenie: wymrzyjcie, ścierwa, bo przez Was nam się kraj marnuje. Przez Was, Wasze pokolenie, Wasze naleciałości i Waszą chorą mentalność."
Całość pod linkiem: +polacy.eu.org
Poniżej jest odpowiedź Hindukusz-Mileny, bardzo grzeczna, ale dosadna.
Jeszcze pod tym samym linkiem warto poczytać dyskusję między Zenkiem Jaszczukiem nawiązującym do wypowiedzi Azazela, Muftim Turbanatorem i Cichosza. Nie skomentowałem jak dotąd tej wypowiedzi a szczególnie po tej dyskusji mimo, iż mam w tej materii swoje zdanie.
Jeszcze raz pozdr
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
Piotr Świtecki, 2014.10.26 o 09:53
"Nie skomentowałem jak dotąd tej wypowiedzi a szczególnie po tej dyskusji mimo, iż mam w tej materii swoje zdanie."

Panie Adamie, a Pan znowu "wicie-rozumicie" - półgębkiem coś tam memła, mruga porozumiewawczo... Proszę otwarcie, śmiało i wprost! Niech inni z Pana wiedzy, doświadczeń i umiejętności formułowania spostrzeżeń też skorzystają!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
Adam39, 2014.10.26 o 19:10
Nic półgębkiem ani "wicie-rozumicie" i bez mrugania. Oczywiście mam swoje zdanie jak napisałem wyżej. A jeszcze trochę wcześniej, że szkoda czasu na dyskusje z Azazelem.
Zauważam zmieniony przez ciebie koment, wcześniej było chyba o długoletnim marszu żydów przez pustynię, co odebrałem jako usprawiedliwienie wypowiedzi Azazela. Można i tak.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
Piotr Świtecki, 2014.10.26 o 19:21
Jaki jest sens ogłaszać "mam swoje zdanie", a potem go nie wyrażać?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
Adam39, 2014.10.29 o 01:18
Panie Turbanatorze, oczywiście, że mam swoje zdanie odnośnie wpisów pod Tym co napisał Azazel dnia 2014.10.24 o 03:45.
Wyrażę je wtedy, i w takim czasie, kiedy będę uważał za stosowne.
A sens jest taki, iż jest to zapowiedź powyższego. Czyż było to tak trudne do zrozumienia?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
Piotr Świtecki, 2014.10.29 o 02:16
Znaczy, mamy się bać czy cieszyć? ;-)
Trzymam zatem za słowo i czekam na wyrażenie Pana zdania.
Póki co jednak pozostanę przy opinii z wcześniejszych obserwacji Pana niejasnego sposobu komunikowania się, nazwanego roboczo "wicie-rozumicie".
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
Piotr Świtecki, 2014.11.04 o 09:57
"Oczywiście, że mam swoje zdanie [...] Wyrażę je wtedy, i w takim czasie, kiedy będę uważał za stosowne."

Kiedy można się zatem spodziewać? Od czego jest uzależnione wyrażenie Pana opinii?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
MatiRani, 2014.11.08 o 22:53
Curiosity killed the cat
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
Paweł Tonderski, 2014.10.27 o 15:42
Stara szkoła Albina nie poszła w las. :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
MatiRani, 2014.10.26 o 21:44
Dzieki. Uklony
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
Paweł Tonderski, 2014.10.27 o 18:49
Każdy widocznie ocenia innych ludzi po sobie i wie najlepiej po co tutaj jest.

A może Zenek jest na pasku służb, a może to tylko pożyteczny kretyn?

I dlatego ciągle pisze o żydach i masonach, tak aby z jednej strony nas skompromitować, ośmieszyć, a z drugiej, przykryć tym zbrodnie komunistów popełnione i nigdy nierozliczone, które zostały dokonane przez nich na narodzie polskim, które nasz kraj doprowadziły do obecnej sytuacji. Tak aby dzięki temu całą winę zrzucić tylko na żydów, a nie również na polskich komunistów, którym dzięki temu będzie się żyło w naszym kraju Polsce doskonale i w spokoju. I to tym polskim komunistom bez odrobiny krwi żydowskiej w swoich genach.

ps

I przestań pisać głupoty internetowy trollu, który jedyne co potrafi, to zapisz i wklej, ale to i tak już coś. Kiedyś jeden umiał tylko czytać a drugi tylko pisać.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
MatiRani, 2014.10.28 o 04:04
Pymityw 0.5glòwka
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
Paweł Tonderski, 2014.10.28 o 15:17
Spadaj komunistyczny trollu, albo bujaj wrotki...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
Adam39, 2014.10.28 o 18:33
Mati, krótkie i trafne określenie. Pisanina tego człowieka przypomina zachowanie zwichniętego bramkarza w lu....rze.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
Paweł Tonderski, 2014.10.28 o 18:43
O następny się przebudził, Albin ciągle żyje...
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
MatiRani, 2014.10.29 o 15:08
Mysle, ze raczej jest Pawel mlody i zapalczywy i jeszcze nie zatrzymuje sie w pedzie na myslenie. Wie, ale nie rozumie. I nie rozumuje. To przychodzi z czasem, wiekiem i doswiadczeniem.
To równiez przychodzi po batach od zycia.
serdecznie
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Muchomory likwidują portal. 
Paweł Tonderski, 2014.10.27 o 15:35
Ale mam nadzieję, że prawdziwki go uratują?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
 
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
najnowsze komentarze
Re: Mufti: Czym dla CIEBIE jest Polskosc?
Piotr Świtecki → MatiRani
Mufti: Czym dla CIEBIE jest Polskosc?
MatiRani → Piotr Świtecki
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
Piotr Świtecki → MatiRani
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
MatiRani → Piotr Świtecki
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
MatiRani → janekk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
Piotr Świtecki → janekk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
Piotr Świtecki → MatiRani
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
Marek Stefan Szmidt → janekk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
janekk → Marek Stefan Szmidt
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
janekk → Zenon Jaszczuk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
janekk → MatiRani
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
Marek Stefan Szmidt → janekk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
MatiRani → janekk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
janekk → Zenon Jaszczuk
więcej…