Jeszcze chce mi się chcieć.
Blog Jazona
 
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · Polacy.eu.org  
 

Humor, satyra2013.11.12 23:51

Faszyści 11-XI-2013 w Warszawie podpalili Moskwę!!!

 

Moskwę to za mało. Podpalili Rosję:-)))

 
Człowiek ciekawy co się dzieje w świecie, więc szpera w internecie. .Jutro zapewne wyczytam, że Rosja w ramach obrony zaatakowała Polskę. Jaja jak berety.  
 

A co ciekawe, wszyscy bardzo zdziwieni. Ja jakoś się specjalnie nie dziwię.

Śmieszy mnie to oburzenie tych wszystkich, śmiesznych aftorytetów. Można pstryknąć na mój blog i poczytać same tytuły moich art. Wszystkie jakieś trafnie opisujące te psie, zakłamane aftorytety.

Raptem wszystko co oni piszą i mówią o Marszu Niepodległości staje się prawdą najprawdziwszą. Czytam różne bzdury wypowiadane przez te patrityczne, ynteligentne aftorytety.:-)))

Można by wnioskować, że patriotyczne społeczenstwo skrzyknęło się i podpaliło ambasadę Rosji w Warszawie na złość komu???

Na złość patriotycznemu orszakowi co chodzi z pilnującym żyrandoli???Na złość HGW co to odniosła wielkie zwycięstwo w referendum:-))) ??? Na złość PO-nocnej zmianie ??? Na złość sovietom czy Rosjanom???

Panowie Rosjanie!!! Jeśli całe społeczeństwo jest gotowe na wojnę z wami to od kogo oczekujecie przeprosin?!! Od Tuska, Sikorskiego, Komorowskiego itd??? A nie łatwiej ich wymienić:-)))

Polacy naprawdę nie są tacy głupi i na takie prowokacje są przygotowywani przez wiele wiele lat. No chyba wy o tym najlepiej wiecie.

Dziwię się wam, że przy tak głupiej, żle zorganizowanej prowokacji domagacie się przeprosin, zamiast zamilczeć. Bo akcja została spalona, widoczna na parę kilometrów. Myślę, że tego nie kupią nawet normalni Rosjanie w Rosji.

Tak, to dobry chwyt propagandowy, polityczny dla durnego zachodu. Waszą inteligencję oceniam wyżej:-)))

Jakoś ta wasza ambasada była żle chroniona w tym dniu. A jeśli tak to ktoś z waszych musiał o tym wiedzieć ( to tak delikatnie powiedziane). Tym bardziej, że czytam iż większość pracowników opuściła ambasadę wcześniej ze względów bezpieczenstwa?!! Czyli spodziewali się, wiedzieli, że będzie "atak"??? Mam jeszcze pytanie do pana ambasadora, czy śmieci zostały nie usunięte ze względu na potrzebę widowiskową ognia. Pokaz piękny acz fałszywy. Bo to rzeczywiście wygląda w ciemności, że cała ambasada płonie. I o dziwo spłonęła buda policjanta który pilnował ambasady. To znaczy nie pilnował??? Czy spłonęła razem z policjantem???

Zobaczcie państwo ambasadorowie na następny przykład. Śmierdzi z daleka. Jest jakiś tam dom zamieszkały przez jakichś (sipirsów) w dali od marszu i też jest atakowany przez maszerujących. A ci zaatakowani mają przygotowany cały arsenał broni na dachach:-))) Nie śmieszy to was???.

Wycofajcie się z tej farsy. Chyba, że chodzi wam o te płonące filmy ambasady. Można będzie pokazać światu?!! Durnemu światu.

Ja jestem prosty chłop i rozumię dlaczego Polacy nie chodzą na jarmarczne pochody z w/wymienionymi. No nie można chodzić z kimś kto stawia pomniki bolszewikom którzy napadli na Polskę . Nie można chodzić z kimś kto potwierdza oszustwo Jedwabnego. Nie można chodzić z kimś kto poluje pod okiem KGB na "cietrzewie"

. No panowie sovieci czy Rosjanie.....jeśli gracie to zachowjcie jakiś poziom:-)))

Polacy wiedzą, że są specjalnie szkalowani w świecie od wielu, wielu lat. Jeśli jesteście Rosjanami - nie przyłączajcie się do tych oszustów światowych. Wiecie, że prawda zawsze wypływa na powierzchnię. Potem jest nie ładnie jeśli się ma jakiś honor. Pozdrawiam państwa i wszystkich porządnych Rosjan.

 

 

 
 
!!! 

 
3614 odsłon  średnio 5 (5 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: Rosja, ambasada, Marsz Niepodleglości, 11-XI-2013, Warszawa, prowokacje, Rosjanie, Polacy.
Re: Faszyści 11-XI-2013 w Warszawie podpalili Moskwę!!! 
Christophoros Scholastikos, 2013.11.13 o 07:31
Rosjanie honoru w naszym rozumieniu raczej nie mają. Azjatycki podstęp i napaść to prędzej. Ambasadorek rosyjski rozpoczął konferencję prasową chwilę po rozpoczęciu konferencji organizatorów marszu. Jaki efekt? W telewizji nie można było zobaczyć konferencji tylko jej 4-5 pierwszych minut.

Co do tej bazy lewaków to policja wiedziała wcześniej ale nie zabezpieczyła, grupy z marszu dopiero po paru minutach przedarły się przez kordon straży marszu, wreszcie to lewacka bojówka pierwsza zaatakowała po czym zajęła z góry upatrzone pozycje a koktajlami mołotowa na dachu.

Piąteczka i pozdrowienia
ps. Po internetach chodzi propozycja wymiany wraku budki za wrak Tupolewa.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Faszyści 11-XI-2013 w Warszawie podpalili Moskwę!!! 
Zenon Jaszczuk, 2013.11.13 o 10:06
Christo.
Cała ta antypolska akcja to Polska na kursie i ścieżce. Polska została całkowicie rozgrabiona i oni już mają mur za plecami. Nie ma już gdzie się cofać, nie ma już cokolwiek do obiecania. A więc pozostaje ciągły atak na wszystkich frontach na Polaków jako faszystów. Widzimy to już kilka lat od "polskich obozów zagłady" przez Nazistów, Grossów, antypolskich filmów, przez ciszę w obronie dobrego imienia Polski przez tzw patriotów rządzących. To jest cały ciąg zaplanowanych i wykonywanych zdarzeń. Pisałem już o tym. Komuś te wszystkie kłamstwa są potrzebne do zapewne rozprawienia się z faszystowską Polską i faszystowskimi Polakami. I to nie jest śmieszne. To jest codzienna prowadzona światowa antypolska akcja przez tzw mendia, politykierów i tzw aftorytetów. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Faszyści 11-XI-2013 w Warszawie podpalili Moskwę!!! 
Piotr Świtecki, 2013.11.13 o 10:37
Jak się udała wystawa?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Faszyści 11-XI-2013 w Warszawie podpalili Moskwę!!! 
Zenon Jaszczuk, 2013.11.13 o 12:55
Mufti witaj.
Dla mnie super. Mam nadzieję, że jestem realistą i samo wzięcie udziału w wystawie już jest "sukcesem". No i jak na nasze warunki sporo ludzi nas odwiedziło w dniu otwarcia. Co tak mało piszecie o waszym widzeniu "dzieje się" na Marszu. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Faszyści 11-XI-2013 w Warszawie podpalili Moskwę!!! 
Marek Stefan Szmidt, 2013.11.13 o 12:11
Drogi Zenonie,
przyznałem 5 punktów za poczucie realizmu
:-)
Pozdrawiam po Gospodarsku
MStS
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Faszyści 11-XI-2013 w Warszawie podpalili Moskwę!!! 
Zenon Jaszczuk, 2013.11.13 o 13:17
Marek Stefan Szmidt.
Dzięki. Jakoś tak to widzę. Zabawa trwa - Polska ambasada w Moskwie obrzucona racami. Stanowisko MSZ - +wiadomosci.onet.pl.
Tylko w Moskwie zrobili to aktywiści partyjni a u nas faszyści:-))) Nie chce się o tym wszystkim pisać. Wczoraj przeglądałem filmy w sieci i jak nic widzę, że tą tęczę też podpalili na rozkaz. Widać jak stoją radiowozy i policja. "Tęcza" słabo się pali w połowie, strażak nieudolnie niby gasi, ale nie ma czego (marny ogień). W tym czasie przychodzi z pomocą faszysta i podpala z drugiej strony "teczę". Jest fajnie, jest ogień, jest film, jest zabawa:-))), łże mendia mają co pokazać. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Faszyści 11-XI-2013 w Warszawie podpalili Moskwę!!! 
Zenon Jaszczuk, 2013.11.18 o 11:06
~Dla Małgosi suknie nowe Za pieniądze PO składkowe : Hej lemingu nie trać wiary
Rzekł profesor bardzo stary.
Chcesz być sławny, oraz wielki
Wpieprzaj szczaw i mirabelki
A jak przeżyć ci się uda
To zobaczysz inne cuda.
Z Amber Gold-u złote sztaby
Chłopów przerobionych w baby.
Dwa kasyna na cmentarzu
Śluby gejów przy ołtarzu.
Za Madonnę zwrot kasiory
Bezrobocia spadek spory.
Sprawną kolej ekspresową
Sól drogową bardzo zdrową.
Dach zamknięty na stadionie
Tunel który w wodzie tonie
Dla Małgosi suknie nowe
Za pieniądze PO składkowe
Ze związkami cud debatę
I niewinną S. Beatę
Oraz to co się już zdarza
Los z loterii do lek
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Faszyści 11-XI-2013 w Warszawie podpalili Moskwę!!! 
Zenon Jaszczuk, 2013.11.18 o 17:08
Posłuchajmy squattersów
Tagi: 11 listopada, squat, zamieszki, Rosja, Donald Tusk, Władimir Putin
Dodano: 18.11.2013 [11:01]

foto: arch. GP
W medialnych materiałach powstałych w kilka dni po Marszu Niepodległości najciekawsza była wypowiedź mieszkańców squatu Przychodnia w TVN-ie. Opisali oni, jak policja odwiedzała ich przed marszem, zapowiadając, co się stanie. A następnie przez 20 min pozwalała zamaskowanym napastnikom szturmować budynek.

Anarchiści potwierdzili to, co mówią opozycyjne media: władza chciała awantury, krwi, a może i trupów. Przed manifestacjami w rocznicę katastrofy smoleńskiej pod rosyjską ambasadą barierki ustawiano pięć dni wcześniej. Teraz nie było ani barierek, ani policji. Pod tęczą między pierwszym a drugim podpaleniem minęło 5 min. Po co to wszystko? Sama akcja pod ambasadą to za mało, by zachodnie media mogły pisać o „polskich faszystach”. Putina po represjach wobec Greenpeace i Pussy Riot na Zachodzie nie uważa się za demokratę. Niezbędne były więc tęcza i squat. Teraz każde żądanie Polski, choćby w sprawie Smoleńska, przedstawiane będzie jako kolejny wybryk nacjonalistów. Tak to zaplanowała Rosja, a prowokację przeprowadził Tusk przy udziale tych, którzy dali się sprowokować. Niech będzie to lekcją dla patriotycznej młodzieży, że musi się nauczyć, jakimi metodami posługuje się wróg. Tylko wtedy będzie skuteczna.+niezalezna.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Faszyści 11-XI-2013 w Warszawie podpalili Moskwę!!! 
Zenon Jaszczuk, 2013.11.18 o 17:17
Zrobili z polskiego godła symbol nazizmu. Skandaliczna rzeźba za publiczne pieniądze-
- +niezalezna.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Faszyści 11-XI-2013 w Warszawie podpalili Moskwę!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.02.21 o 14:54
Zdaniem internauty
"~Były dyplomata : DLACZEGO TAK SIĘ DZIEJE NA UKRAINIE TO POCZYTAJCIE:

SZANOWNI DYSKUTANCI. Nic się nie dzieje przypadkowo, a wszystko jest dokładnie sterowane. Wybory prezydentów Ukrainy: Leonida Krawczuka i Leonida Kuczmy przebiegały spokojnie i nikt nie żądał ich ustąpienia przed upływem kadencji. Dlaczego?. Bo OUN i UPA były rozbite i nie było komu mieszać. Ale w tych spokojnych latach, powróciło tysiące nacjonalistów OUN z zagranicy. Jak w 2004 r. wybory wygrał Wiktor Janukowycz, to właśnie Kwaśniewski, pierwszy nie uznał tych wyborów (otrzymał od zięcia Kuczmy milion dolarów), a za nim Unia nie uznała tych wyborów. By nie doszło do takiej rozróby jak dziś, Wiktor Janukowycz ustąpił, a w powtórzonych wyborach wygrał Wiktor Juszcenko. Jak to się odbyło. Ano, postawiono na tym samym Majdanie 200 namiotów, darmowe jedzenie, zablokowano prace urzędów i premiera, płacono za dobę każdemu z Majdanu po 200 hrywien za udział, a USA i diaspora dały na to 400 milionów dolarów.. Jeździli tam i Kaczyńscy, Geremek, Tusk, Wałęsa i Kwaśniewski, który swoim samolotem zawiózł na Ukrainę 10 tysięcy Gazety Wyborczej z artykułem Michnika o poparciu dla Juszczenki. Z Polski pojechało 10 tysięcy rzekomych wolontariuszy, a faktycznie Ukraińcy mieszkający w Polsce, by agitować na rzecz Juszczenki. No i zrobiono tak, że Juszczenko wygrał. I to miała być DEMOKRATYCZNA - "pomarańczowa" Ukraina. I co się okazało. Juszczenko szybko odrodził na nowo OUN i UPA, Dał im przywileje, manifestowali kilka lat w Kijowie i we Lwowie z pochodniami płonącymi i umacniali powrót UPA na scenę. W takich województwach jak: Lwów, Tarnopol, Stanisławów (Iwano-Frank), Łuck i w Równo i Chmielnicki, wszystkie funkcje we władzach wojewódzkich, powiatowych i miejskich obsadził nacjonalistami z OUN,UPA, policji z okresu okupacji i bojownikami dywizji SS "Galizien". Co gorsze, z bandytów Bandery, Szuchewycza i jego syna Jurija, zrobił "bohaterów " narodowych Ukrainy. Postawiono setki pomników ku chwale UPA, nazwano ich imieniem ulice, place, szkoły i uczono o "bohaterstwie" UPA - pomijając całkowicie ludobójstwo UPA na Wołyniu i całych Kresach wschodnich.. W wyborach w 2011 r. Wiktor Juszczenko za swa banderowska politykę dostał tylko 4% głosów, a wybrano ponownie Wiktora Janukowycza, w sposób demokratyczny - uznany przez wszystkich, tylko nie przez OUN i UPA. Oni dalej mobilizowali się, byli finansowani przez CIA i Unię Europejską. Wiedząc, ze wyborów w 2015 roku nie wygrają, postanowili (w cichej zmowie z USA i Unią) zrobić pucz, czyli rebelię na Majdanie i to jest właśnie wynik ich działań, za które zrzucają winę na Rosję. Jak faszyści z OUN i UPA defilowali jawnie w Kijowie i głosili hasła faszystowskie, to Unia i USA były ślepe i nie widzieli nic. Nic więc nie było przypadkowe co dzieje się na Majdanie, a świadome i starannie zaplanowane działania. Nasi politycy, na polecenie Unii, jak ślepe kocięta bronili Juliji Tymoszenko i cały czas popierali banderowskie działania na Ukrainie i w Polsce, chociaż by na przykładzie Ukraińca Myrona Sycza, który chciał przeforsować uchwałę Sejmu o potępieniu naszych żołnierzy za operacje wojskową :Wisła: przeciw bandytom z UPA. Teraz leje się krew, ale kamienie, butelki z benzyną, kije bejsbolowe i siekiery, to nie miała w rękach Milicja, tylko "pokojowi" manifestanci, a de facto wyszkolone bojówki UPA. Taka jest prawda i nie ulegajmy fałszywej propagandzie, że to naród ukraiński za tym stoi. Ukraina liczy około 45 milionow mieszkańców, a na Majdanie to są faszyści z OUN i opłaceni przez nich bojówki oraz zastraszona ludność terrorem bojówek Ołeha Tiahnyboka - faszystowskiej partii "Swoboda".. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Faszyści 11-XI-2013 w Warszawie podpalili Moskwę!!! 
Paweł Tonderski, 2014.02.21 o 15:18
A nie zastanawiałeś się nad tym, że Ukraińcy mają już dosyć tego kurewstwa na Ukrainie, z jednej strony żydostwo, a z drugiej opasła komuna, oraz żydowscy oligarchowie, którzy robią interesy i z komuną i z żydami?

Oni na pewno są manipulowani, jednak uważam, że to się wyrwało im spod kontroli, ponieważ nie paliliby urzędów skarbowych, banków i posterunków milicji, nie niszczyliby dokumentów państwowych, nie niszczyliby mienia państwowego, ponieważ za chwilę będą tym państwem sami rządzili.

A i jeszcze jedno Tymoszenko oszukiwała i okradała Ukrainę robiąc ciemne interesy z Ruskimi, a nie z żydami czy Amerykanami albo z kimś z zachodu. I za to poszła siedzieć do pierdla.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Faszyści 11-XI-2013 w Warszawie podpalili Moskwę!!! 
Zenon Jaszczuk, 2014.02.21 o 19:10
Paweł Tonderski.
Sporo się opisałem i zjadło. Widocznie nie powinienem pisać. Wstaw Polacy w miejsce Ukraińcy-A nie zastanawiałeś się nad tym, że Ukraińcy mają już dosyć tego kurewstwa na Ukrainie, z jednej strony żydostwo, a z drugiej opasła komuna, oraz żydowscy oligarchowie, którzy robią interesy i z komuną i z żydami?"
Dla śmiechu to my jesteśmy w tzw cywilizowanej strefie i- jak kiedyś podawałem wiersz - to nas ciągną pod oknami europy obgryzając do kości. No, ale można tego nie widzieć. Jewropa nie widzi:-))) Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
 
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
najnowsze komentarze
Re: Mufti: Czym dla CIEBIE jest Polskosc?
Piotr Świtecki → MatiRani
Mufti: Czym dla CIEBIE jest Polskosc?
MatiRani → Piotr Świtecki
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
Piotr Świtecki → MatiRani
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
MatiRani → Piotr Świtecki
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
MatiRani → janekk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
Piotr Świtecki → janekk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
Piotr Świtecki → MatiRani
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
Marek Stefan Szmidt → janekk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
janekk → Marek Stefan Szmidt
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
janekk → Zenon Jaszczuk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
janekk → MatiRani
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
Marek Stefan Szmidt → janekk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
MatiRani → janekk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
janekk → Zenon Jaszczuk
więcej…