Jeszcze chce mi się chcieć.
Blog Jazona
 
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · Polacy.eu.org  
 

Polska2011.02.04 18:44 02.05 21:03

Waldemar Pawlak czysty jak zła

 

Nocna zmiana za utrzymaniem Klicha, bo - wiecie, rozumiecie tow. Pawlak

 
Na początek podaje link. Abyście panstwo wiedzieli, czego sprawa dotyczy. Po zapoznaniu się z linkiem, proszę przeczytac artykuł. Błyskawiczna kariera Waldemara Pawlaka !!!.Można by rzec od komputera do premiera. +wiadomosci.onet.pl Zapraszam
 
Osz jasne pomidory, ktoś puścił przeciek kontrolowany na ukochanego Waldka. A, że to są jakieś dowody współpracy, a to WSI, a to raport z likwidacji WSI a to i tamto. Nie ma zmiłuj się. Jest głosowanie nad największym specjalistą wojskowym Klichem, chodzi oczywiście o odwołanie. Gołodupki, chop do kupki - mówią służby. Nie ma grymaszenia. Nie z nami panie Waldku te numery - wprowadzicie jednomyślność w głosowaniu, przeciw odwołaniu Klicha. Było nie było, też związanego z tymi samymi służbami, co to na Waldka wypuściły zapewne niesłuszne plotki. Tusk oczywiście w plotki na temat Waldka nie wierzy. Jak by mógł premier wierzyc plotkom, przecież to ta sama nocna zmiana, co tak dzielnie walczyła w obronie morderców, agentów wszelkiej maści, TWu i innych bandyckich organizacji w Polsce. To nocna zmiana - agentura Tuska, Waldka walczyła o natychmiastowe rozwiązanie rządu Olszewskiego. To Tusk i Waldek walczyli jak wyliniałe lwy, aby cała mafia komunistyczna nadal rujnowała Polskę. Dzisiaj po dwudziestu latach, widzimy ich dokonania we wszystkich dziedzinach życia w Polsce. Nu, ale co taki żółtodziób jak Waldek mógł wiedzieć na te tematy. W przeciwieństwie do Tuska i Waldka, my się nie dziwimy. "Poeta" pamięta zapisze wasze czyny i rozmowy. Pamiętają i dziennikarze, tylko tych jak wiemy w Polsce nie ma. Bo gdy by byli to by przypomnieli Waldkowi. To nic, że nie ma dziennikarzy, ale jesteśmy my - POLACY. A Polacy zapisali.
 Za kulisami biznesów, błyskawicznej kariery, nocnej zmiany itd - Waldemara Pawlaka.

Czy państwo wiecie, że Waldek to pionier gospodarki rynkowej i komputeryzacji. On już w 1984 roku wiedział, co robić, aby zostac premierem. Waldek jako chłop wykształcony zdawał sobie sprawę, że przy jego bystrości, wymowie, wybitności może tylko krowy doić w PGRach. Ten rok 1984 był dla Wadka przełomowy, Waldek robi "karierę". Powstaje pierwsza spółka nomenklaturowa pod nazwą - Agrotechnika. I to nie taka od dojenia krów. Zorganizowali tą spółkę oficjalnie ZMW , gdzie działa Waldek i specjaliści WAT [ Wojskowa Akademia Techniczna w której byli zamiłowani panowie z WSI]. A to już daje do myślenia, skąd dzisiaj taki "fałszywy" przeciek.
Agrotechnika korzystając z kredytów Banku Światowego przeznaczonego na modernizację sektora rolniczego, sprowadzała komputery. Nawet komputery o technologi wysokiej, zastrzeżone dla demoludów, aby nie były wykorzystane w wojskowosci i służbach specjalnych. Agrotechnika pozyskywała te komputery nie tylko na potrzeby krajowe, ale i ZSRR, dzisiaj powiem, na potrzeby Unii Sovieckiej [ jak to ładnie brzmi i nowocześnie}. No to dla ludzi pamiętających te czasy jest wiadomym, że przy takich operacjach, musiało być obsadzone wszystko służbami specjalnymi i to nie tylko tzw "polskimi". Waldek ma nosa. Już w 1985 roku wstępuje do ZSL, idzie jak błyskawica. W 1989 roku juz Waldek jest posłem. W 1991 jest już fachurą, zostaje prezesem NKW PSL, by w 1992 roku w wieku 33 lat dostać misję tworzenia rządu. Oczywiście w czasie tzw nocnej zmiany - nocy teczek. Z tworzeniem rządu nie poszło najlepiej młodemu, żółtemu Waldkowi. Jednak słynne "33 dni Pawlaka" z pozoru były klęską. A dlaczego z pozoru. Bo Pawlak był tylko narzędziem Wałęsy z "kolegami" i był potrzebny do czyszczenia archiwów i służb specjalnych z ludzi Olszewskiego. Akcja czyszczenia sie udała, a więc jest sukces. Lekcja została odrobiona.

Jeśli panstwo będziecie zainteresowani, to przedstawię jeszcze trochę więcej o znajomościach w tym czasie pana Waldka. Dlatego nie podaję więcej, aby nie robić długich tekstów.
Informacje podane o Agrotechnice za - Jadwiga Staniszkis, Postkomunizm, str 193
Oraz m Subotić, Lekcja została odrobiona, RZ, 27/28.10.2007. 
 
Zapraszam państwa do merytorycznych komentarzy. 

 
4754 odsłony  średnio 5 (5 głosów)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: ZSL, PSL, Pawlak, Agrotechnika spólki nomenklaturowe, ZMW, WAT, WSI, Służ, specjalne, Klich, głosowania w sejmie, Unia Soviecka.
Re: Waldemar Pawlak czysty jak zła 
Zenon Jaszczuk, 2011.02.04 o 20:08
Poleciałem zobaczyc we wiadomościach, co się dzieje w Egipcie. Przy okazji dowiedziałem się, że Klich zostaje w rządzie niszczycieli Polski. Czyli potwierdza ten art. , że gołodupki chop do kupki. Przeciek kontrolowany, zrobił swoje. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Waldemar Pawlak czysty jak zła 
Zenon Jaszczuk, 2011.02.04 o 21:57
Co taka grobowa cisza. Pewnie nie jednego z was Waldek był autorytetem, jak Wilstainy, Korwiny i inne. Nie dajecie wiary własnym oczom, własnym uszom, czy jesteście ślepi i głusi. Myślicie, że od II wś mogółbyc ktoś porządny w polityce. Wyprowadzam was ze złudzeń, wasze głosowania są bez znaczenia. trzeba wierzyc czasami oprawcom, a oni mówią, to my wystawiamy kandydatów i my liczymy głosy. Ale co wy z tego rozumiecie. Jeden kloci sie o PiS drugi o PO trzeci mówi że durnie nie chodzą do wyborów. Nu a może durnie chodzą na wybory !!!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Waldemar Pawlak czysty jak zła 
Zenon Jaszczuk, 2011.02.04 o 22:01
Czasami trzeba usłyszeć wroga, on się pomyli i powie prawdę. Przeczytajcie sobie i wbijcie do głowy, wywiad Geremka udzielony [chyba} Krall. Wiem, że to fałszywka carska jak protokoły mędrców syjonu. Tylko "oni" napisali prawdę. Sprawdzcie w internecie czy to co powiedział największy wróg Polski Geremek jest realizowane, czy to wymysły "carskich".
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Waldemar Pawlak czysty jak zła 
Zenon Jaszczuk, 2011.02.04 o 22:14
No i dobrze. Będę pisał sam. Sam z sobą będę rozmawiał. Dlatego nie zapytam was na których szpionów tym razem pójdziecie zagłosować. Macie całą paletę barw, Od PiS poprzez SLD, PSL po PO . Co z tego, że to wszystko czerwone, ale jakie piekne odcienie.A oni i tak wiedzą kto bedzie nadal likwidował Polske i was wszystkich po koleji. Jeszcze tylko zafundują podatki kastralne za wasze miejsce na ziemi. Musicie żydom zapłacić za to , że urodziliście się i jesteście na kawałku ziemi daną wam przez Boga, a nie przez żydów. Tylko oni zabrali wam pracę, chleb i dadzą kopa w dupę wam i waszym dzieciom z własnej własności.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Waldemar Pawlak czysty jak zła 
Zenon Jaszczuk, 2011.02.04 o 22:23
Czy na podstawie tego co piszę, nie ma racji żyd Bartoszewski nazywający was bydłem. Czy na podstawie tego co piszę , nie ma racji żyd Michnikt nazywając was stadem baranów prowadzonych na rzeż. Ja nie wiem, a może wiem. Na ludziach sie nie znam. Zwierzęta, barany czy byki będą bronić potomstwa do śmierci, a wy ??? A wy wydajecie wasze własne dzieci na zagładę. Tutaj nawet szkoda stawiać znaku zapytania.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Waldemar Pawlak czysty jak zła 
PP, 2011.02.04 o 22:28
Drogi Zenonie, a toś się rozgadał sam do siebie!
Ja czytam i poproszę o więcej, chociaż to dobry pomysł, żeby długie notki rozbijać na mniejsze.

Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Waldemar Pawlak czysty jak zła 
Zenon Jaszczuk, 2011.02.04 o 22:37
PP. Witaj Miła pani.
Nie widziałem Cie sto lat. Jednak jak zjawa spływasz w odpowiednim momencie i podnosisz człowieka na duchu. A taki jestem troche podekscytowany. Nie wiem czasami czy to wszystko ma sens. Jeśli pozwolisz, a dożyje to jutro. Sprawdza się tylko moja "prawda" ci wszyscy co byli u koryta od 1939 roku ............I tutaj nie ma obcji ten tak bo, ten nie bo, Hurtem za burtę. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Waldemar Pawlak czysty jak zła 
Zenon Jaszczuk, 2011.02.04 o 22:32
Proszę bardzo, wchodzę na Onet.pl a tam, co czytam.
Jadwiga Staniszkis, fot. Anna Bedyńska/Agencja GazetaW programie "Piaskiem po oczach" w TVN 24 prof. Jadwiga Staniszkis przekonywała, że państwo polskie jest słabe. - Polacy nie chcą w to uwierzyć. Starają się zakładać klapki na oczy - stwierdziła socjolog, dodając, PiS "być może nieudolnie, ale stara się dawać ostrzegawcze światło".
Nie będę przedstawiał całego art. bo po co, bo dla kogo.
Prof. Staniszkis też nie jest z mojej bajki, chociaż jest postawiona na front mówienia czasami prawdy.Tylko to Staniszkis spod Staniszek, tylko Lubelski spod Lublina, tylko Kurski spod Kurska tylko..... to mnie wku........ I chyba wiem co mówię.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Waldemar Pawlak czysty jak zła 
PP, 2011.02.04 o 22:34
Drogi Zenonie, a toś się rozgadał sam do siebie!
Ja czytam i poproszę o więcej, chociaż to dobry pomysł, żeby długie notki rozbijać na mniejsze.

Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Waldemar Pawlak czysty jak zła 
Zenon Jaszczuk, 2011.02.04 o 22:43
PP. Widzę, że masz bisa włączonego.Dlatego rozbijam na mniejsze, bo sam jak otwieram tekst, czytam kilka zdań. Jak wydaje mi się nudny rezygnuję. Chociaż dalej może być ciekawy. Jednak piszący o tym powinien zachęcić czytelnika w pierwszych "reklamowych" zdaniach. Tak myślę, tak robię. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Waldemar Pawlak czysty jak zła 
Zenon Jaszczuk, 2011.02.04 o 22:47
Mufti.
Możesz mi wyjaśnić, dlaczego obraz rozjerzdza się w poziomie.Strasznie mnie to wkur...a, jeśli jeszcze muszę poziom regulować, aby cokolwiek przeczytać.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Rozjeżdżanie się strony 
Piotr Świtecki, 2011.02.05 o 08:46
Zenon,
Jeśli ktoś poda za długi link, to w niektórych przeglądarkach on "rozpycha" kolumnę, w której jest.
Powinienem dzisiaj mieć trochę czasu, może się uda to poprawić na przyszłość.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rozjeżdżanie się strony 
Zenon Jaszczuk, 2011.02.05 o 10:56
Mufti.
Witaj.Ok. Jak coś się da to zrób, bo to przeszkadza jak ch...a. Chyba że siła wyzsza, to bedzie jak jest. Co to wczoraj było święto, czy obowiązki rodzinne, że nie miałem z kim pogadać. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Rozjeżdżanie się strony 
Piotr Świtecki, 2011.02.05 o 11:14
Dla nowych albo przeedytowanych artykułów powinno już działać.

Niektórzy mają jeszcze życie poza internetem ;-)

Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Waldemar Pawlak czysty jak zła 
Zenon Jaszczuk, 2011.02.04 o 22:57
Przepraszam, że nie na temat tyle się opisałem. To może panowie zajmiecie się powaźniejszymi sprawami i udowodnicie mi, że Pan Jezus urodził się; kiedy ??? na jakej ulicy ??? pod jakim nr domu ???. Ale się opisałem, moge już chyba odpocząć.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Waldemar Pawlak czysty jak zła 
Zenon Jaszczuk, 2011.02.04 o 23:00
Jeszcze jedna uwaga. Patrzę na prawo ekranu, cholera, jaki sukces odniosłem. Najnowsze komenty, wszystkie moje , do mnie. Dziekuję, to naprawdę porażka.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Waldemar Pawlak czysty jak zła 
janekk, 2011.02.04 o 23:24
Zenon,
Dla mnie jesteś za szybki, twój tekst powinien nabrać trochę mocy prawnej, zobacz Pawlaka, on się nie spieszy a idzie jak burza. Temat jak to w telewizji, jeden z wielu. Uwaga ważna informacja: Klich nie dostał kwiatów tak jak Grabarczyk i musiał żądnym wiedzy dziennikarzom tłumaczyć dlaczego.
Wytłumaczył jak umiał, ale Polacy wszystko kupią bo w Matrixie wszystko jest możliwe. Najważniejsze jest jednak to co w Egipcie i żeby broń Boże Polakom nie stała się krzywda choć nikt ich tam na siłę nie trzyma. Czyli władza jednak troszczy się o nas choć może nie o wszystkich. Gdyby się okazało że te 5000 Polaków którzy mają być ewakuowani z Egiptu są narodowości prawniczej to też bym się już nie zdziwił.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Waldemar Pawlak czysty jak zła 
Zenon Jaszczuk, 2011.02.05 o 11:04
janekk.
Myślałem, że temat jednak inny niż wszystkie. Bo jak sie pisze o Kaczkach i PiS to wielu ci powie, że jesteś przeciw Polsce. To wziąłem na tapetę Pawlaka PSL, a tutaj cisza. Rozumie, że ludzie nie siedzą cały czas przy kompie, to popisałem sobie sam. Dla mnie jak wiesz to wsio rybka, czy PiS, czy PSL, czy SLD, czy PO to wszystko z tego samego korzenia. I tutaj mnie boli, że ludzie tego nie widzą. Zamiast sie zjednoczyć, to się kłócą ku radości postpezetperczyków.Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Waldemar Pawlak czysty jak zła 
Zenon Jaszczuk, 2011.02.04 o 23:15
Przepraszam wszystkich, że pozwolilem sobie rozmawiać sam z sobą i nikogo nie dopuścić do głosu.To naprawde głupi temat i nie na czasie. Dlatego proponuje dla zainteresowanych życiem w Polsce, hit dnia. Mam nadzieję na merytoryczną dyskusję. Dobrej nocy.
+muzyka.onet.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Waldemar Pawlak czysty jak zła 
Adam39, 2011.02.05 o 00:02
Żyjąc, patrząc i uczestnicząc nawet niezamierzenie, prawdę powiedziawszy z przymusu w istniejącej rzeczywistości, uczciwy człowiek myślący i czujący musi odreagować. Przyjacielu, ja jestem może nieco starszy od pana, tym niemniej są mi wyjątkowo bliskie pańskie przemyślenia.
Pozdrawiam
Adam Niewiarowski
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Waldemar Pawlak czysty jak zła 
Malawanda, 2011.02.05 o 01:58
Panie Adamie39, a skąd Pan wie, że jest starszy od Autora artykułu?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Waldemar Pawlak czysty jak zła 
Zenon Jaszczuk, 2011.02.05 o 11:14
Adam 39.
Witam pana. Ja jestem Zenon i wolę formę imienną, czyli na ty, tak w zasadzie jest przyjęte w internecie. Jeśli to panu nie przeszkadza to proszę tak pisać do mnie, a ja do pana. Myślałem , że to 39 to wiek. Ja niestety, a może stety już trochę widziałem, działałem, budowałem Polskę. I to wszystko psu na budę. Mam 59 lat. Jak kolega janekk pisze zawsze byłem raczej z tych szybkich. Widocznie na stare lata coś zostaje z młodości. Zostają w pamięci, Szybkie decyzje, szybkie dziewczyny i piękne samochody. Ja narazie mam co jeść, jednak jak patrzę na Polskę co te skur.ysyny z nią zrobili, to człowieka szlag trafia. Zapraszam do pisania, może cos młodym ludziom uda nam się przekazac. Pozdrawiam serdecznie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Waldemar Pawlak czysty jak zła 
Malawanda, 2011.02.05 o 01:52
Uważam inaczej - temat jest aktualny, natomiast czytelnikom nie stało argumentów, by wdać się w dyskusję, wobec ich zaangażowania w bardziej drażliwe kwestie, również przez Ciebie, Szacowny Zeno, uprzednio naświetlone.

Ciekawam oceny Pani Uleczki o Pawlaku :)
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Waldemar Pawlak czysty jak zła 
Zenon Jaszczuk, 2011.02.05 o 11:26
Malawanda
Witam serdecznie. Pewnie czasami człowiek jest narwany i musi znależć jakieś ujście. A to dobry system, można samemu z sobą porozmawiać. Bo coś człowiek napisze, a tutaj druga myśl pędzi. Co by nie myślał, to takie mamy czasy, że myśl wraca w to samo miejsce, to ta myśl mówi, krzyczy......
Puśćmy kosy na te chwasty
Co nam pola głuszą
Kochac Polskę nie połową
Ale całą duszą.
To jest czas na konkretne działanie bo .......
"państwa bez sprawiedliwości są bandami rozbójników" - św. Augustyn.
Pozdrawiam serdecznie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Waldemar Pawlak czysty jak zła 
Christophoros Scholastikos, 2011.02.05 o 16:12
Zenonie,
dla poprawy humoru, słyszałem kiedyś taki dowcip, że Japończycy chcieli kupić Pawlaka. Ale zrezygnowali jak się dowiedzieli, że jest prawdziwym człowiekiem.

Pawlak jest sztandarowym przykładem współczesnego polskiego polityka, który nie zastanawia się jak jasno i precyzyjnie coś powiedzieć, tylko zastanawia się jak mówić, żeby nic nie powiedzieć.

Najładniejszy epitet jaki słyszałem o PSL - gnojki.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Waldemar Pawlak czysty jak zła 
Zenon Jaszczuk, 2011.02.05 o 16:30
Christo
Dla PSL jako parti chłopskiej, to gnojki nie jest ujmą tylko określeniem ich pracy - od obornika na polu.
Jednak jak widzimy oni nie mają nic wspólnego ze wsią po za nazwą ludową i związkami z "wsi". Dlatego w tym przypadku i w treści arykułu z zawartą tutaj wiedzą - gojnki to naprawdę za wielka dla nich perfumeria. Ja to nazywam takich wszarze, bo nawet nie wsiarze, aby wszom nie ubliżać. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Waldemar Pawlak czysty jak zła 
Zenon Jaszczuk, 2011.03.06 o 07:19
+www.bibula.com Dziś wiemy, że pozycja Pawlaka, podobnie jak całej grupy rządzącej w trakcie gry z płk Putinem, przypominała postawę więźnia skazanego na egzekucję, a największym oszukanym w tej grze jest polskie społeczeństwo. Była to postawa symbolizująca stan permanentnej kapitulacji, a jedyny, zauważalny w niej „dylemat” polega obecnie na rozstrzygnięciu, – czy wynikała z tchórzostwa i głupoty, czy z celowego zaprzaństwa.Calość w bibula.com

Aleksander Ścios
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
 
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
najnowsze komentarze
Re: Mufti: Czym dla CIEBIE jest Polskosc?
Piotr Świtecki → MatiRani
Mufti: Czym dla CIEBIE jest Polskosc?
MatiRani → Piotr Świtecki
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
Piotr Świtecki → MatiRani
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
MatiRani → Piotr Świtecki
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
MatiRani → janekk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
Piotr Świtecki → janekk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
Piotr Świtecki → MatiRani
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
Marek Stefan Szmidt → janekk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
janekk → Marek Stefan Szmidt
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
janekk → Zenon Jaszczuk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
janekk → MatiRani
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
Marek Stefan Szmidt → janekk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
MatiRani → janekk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
janekk → Zenon Jaszczuk
więcej…