Jeszcze chce mi się chcieć.
Blog Jazona
 
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · Polacy.eu.org  
 

Polska2011.12.08 22:37 22:47

13-XII-1981 - 13-XII-2011 - trzydziesta rocznica stanu wojennego.

 

Do wszystkich organizatorów marszy i imprez z tą datą związanych.

 
Na początek zadajmy sobie pytanie. Czy napewno stan wojenny nie trwa do dnia dzisiejszego ?!! Dla mnie jest to pytanie retoryczne. Postaram sie przedstawic moje "racje"
 

Na trzydziestą rocznicę stanu wojennego, pierwszy raz są organizowane , planowane duże marsze domagające się ukarania zbrodniarzy. I to w przeciągu dwóch dni, czyli 12 i 13 XII 2011 roku. Do tej pory corocznie były organizowane małe demnostracje pod oknami "domu" Jaruzelskiego. Młodzież demonstrowała, władza się bawiła.

Jednak musicie pamiętać, że ten rok jest inny, baaardzo inny. Po zamachu na przedstawicieli "państwa POLSKIEGO" w Smoleńsku. Na złodzieju czapka gore. Mordercy wielokrotnie wracają na " miejsce" zbrodni. To było wielkie przedsiewzięcie, które chociażby z tego powodu nie dało się zatuszować w całości. Ludzie mają wielką wiedzę techniczną, naukową, są jacyś świadkowie. I to ci wszyscy giną po kolei. Znana metoda z wielu, wielu filmów. Jak to jedna zbrodnia pociąga za sobą cały ciąg zbrodni w celu zatuszowania pierwszej.

Mamy dzisiaj przykład jeszcze ciepły. Oto jedzie Polak do Indii, aby tam..... Co zrobić? Oczywiście "się powiesić". Tutaj macie państwo cały lańcuch takich "wieszacieli" - http://niepoprawni.pl/blog/1489/seryjny-samobojca-znowu-w-akcji. Jednym słowem jest niebezpiecznie, bestia potrzebuje krwi.

Ktoś zada pytanie. Jak to jest możliwe w wolnej, demokratycznej Polsce?

Proszę państwa, ani Polska jest wolna, ani demokratyczne. Stan wojenny trwa już trzydzieści lat. Wszyscy jakoś tam na swój sposób znamy historię tych trzydziestu lat. Dlatego nie będę opisywał spraw oczywistych. Specjalnie szukałem tego zdjęcia w sieci, aby państwo zobaczyli podziękowanie - pan panu- za przejęcie stanu wojennego i dotrzymanie zawartych tam ustaleń. Dla uwiarygodnienia tego aktu przekazania pan Jaruzelski wiezie Komoruskiego do Sovieta po pieczęć zatwierdzającą. Osobiście nie będę się rozwodził nad tym zdjeciem. Sami panstwo napiszcie w myslach książkę na podstawie tego zdjęcia. Zaręczam, że będzie to długa księga. Może tylko podpowiem, aby państwo dobrze poznali dzieje Komoruskiego i żony z rodziną.

To, że stan wojenny trwa, a nawet dostał gazu widzimy po Marszu Niepodleglości w Warszawie, ale i w całej Polsce. Tego też nie będę opisywał bo panstwo znacie. Tutaj jest gorzej, bo to świeto zostało uchwalone przez tych zbrodniarzy co leją, łamią Polaków za jego świętowanie. Największe Święto POLAKÓW po 123 latach odzyskania panstwowości. Musimy jednak zdawac sobie sprawę, że odzyskanie państwowości wcale nie było wszystkim na rękę. Nie było i nie jest do tej chwili kiedy to piszę.

Walka z Polakami z Polskościa trwała i trwa. Najgorsze jest to, że bardzo, bardzo dużo Polaków uwierzyło w POLSKIE WŁADZE, których Polska nie posiadała i nie posiada od IIwś. Odsyłam do dobrej historii.

Proszę sobie znależć w internecie (google grafika) zdjęcia sprzed trzydziestu lat stanu wojennego i porównać ze zdjęciami z ostatniego Marszu Niepodległości. Dojdziecie panstwo sami do wniosku, że to ta sama akcja, tylko zdjęcia bardziej kolorowe. Nawet te same  dyspozycyjne sądy. Jak by ci sami zadowoleni "władcy" z dobrze przeprowadzonych akcji policji. Co potwierdzają mendia i rzundzący. Czyli jak byśmy byli trzydzieści lat wstecz.

Wystarczy. Miałem pisać do organizatorów tych marszy. Jak widzimy, bestia jest rządna krwi. Panie, panowie, organizatorzy. Powołajcie i przedyskutujcie ludzi do narodowej straży obrony. Musicie miec przynajmniej dwa razy tyle ludzi w straży co policji. Trzeba miec jeszcze wiecej licząc sie z bojówkami policyjnymi w cywilu. Nasi ludzie powinni mieć jednolite kamizelki rozpoznawcze.  Powinni tworzyc kordony zabezpieczające manifestantow przed policją. Wszyscy ludzie muszą zabrać ze sobą sprzęt do fotografowania, nagrywania itd. To oczywiście dla wymiaru niesprawiedliwosci nie będzie miało znaczenia, ale dla nas, dla Polakow , tak.

Pamiętajcie, że to wy odpowiadacie za wszystkich uczestników przed sobą i narodem. To nie może być fuszerka. Nam nie potrzeba martwych, zamordowanych bohaterów. Nam sa potrzebni zdrowi, młodzi sprawni ludzie, Polki i Polacy. Nie wnikam kto i dlaczego w tym roku te marsze organizuje. Wiem, że wielu chce ugrać sobie do koryta. A to jest bezczelność. Te niecne czyny i tak zginą w formie zamanifestowania przez prawdziwych POLAKÓW.

Tylko pełna obrona i filmowa dokumentacja może zapewnić wiarygodność naszego przekazu. Bo tego napewno nie zrobią żydowskie mendia zainstalowane w POLSCE. Przykłady mieliśmy z Marszu Niepodległości. Powodzenia - Bóg, Honor i Ojczyzna. Szczęść wam Boże.

Piszę po kilku godzinach drugi raz, bo pierwszy tekst mi zjadło. To już napewno jest inny od pierwszego, ale przekaz podobny. Zapewne błąd, że zawsze piszę na gorąco, zamiast na kartce długopisem. http://www.youtube.com/watch?v=m5-8NNLipgM

 

 

 
 
wszarzom won 

 
4038 odsłon  średnio 5 (3 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: Stan wojenny, Marsz Niepodleglości, Jaruzelski, Komorowski, Soviet, Warszawa, Polska, Manifestacje.
Re: 13-XII-1981 - 13-XII-2011 - trzydziesta rocznica stanu wojennego. 
Jacek, 2011.12.08 o 23:23
Pamiętam jak dziś. Potrzebne były pozwolenia na podróż do innych powiatów. Dwóch moich znajomych zostało powołanych (w nocy) do wojska a byli potem przebrani za milicjantów. Milicyjne mundury kryli jednak za płaszczami (wg instrukcji?) Ci ludzie byli dużo wcześniej typowani i szkoleni do takich zadań, jeszcze w wojsku. W stanie wojenym mieliśmy sporo kłopotów z noszeniem w klapie ubrania roboczego zwykłej karteczki z napisem "Solidarność". Przesłuchania na posterunku milicji. Ktoś jednak donosił. A poza tym co to za włdza która boi się kawałka kartki? Żadnej organizacji nie było. Same karteczki. Wtedy , w grudniu, był mróz ok 20 st. i te biedne chłopaki w otwartych starach w metalowych hełmach.Nie była to chyba przyjemność. Ale co się nie robi dla obrony demokracji.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: 13-XII-1981 - 13-XII-2011 - trzydziesta rocznica stanu wojennego. 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.09 o 13:33
Jacek.
Ja dobrze zapamietałem ten dzieć. Moja malutka córka była kilka dni na obozie zdrowotnym na drugim krańcu Polski. W urzedzie nie wiedzieli jak mają mi wypisać przepustkę. Po załatwieniu odrazu w pociąg i jadę po dziecko. możesz sobie wyobrazić rozmowy ludzi w pociągu. A to nie dojedziemy, a to niemcy przyjdą z bratnią pomocą, a to Czesi. A to nie wiadomo czy już tereny Polski nie są zajęte. A to przy powrocie sovieta już zastaniemy. Po przejechaniu okolo 600 km zabieram córkę. Tutaj następny problem, dramat. Jest córka moich znajomych. Mała płacze, chce ze mna jechać do domu. A ja nie mam upoważnienia od rodziców. Rozmawiam z opiekunami. Mówią, aby małą zabrać ze sobą, bo wszyscy ludzie zabierają dzieci, jest ich coraz mniej. I nikt nie jest dobrych myśli jak dalej sprawy się rozwiną w kraju. Zabieram dwie malutkie dziewczynki. Szcześliwie wracamy do domu. Okazuje się że mama tej dziewczynki pojechała po nią jednym z następnych pociągów. Ach Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
[...]   
A.B.C., 2012.10.13 o 18:57
[komentarz usunięty na żądanie Autora/Autorki]
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: 13-XII-1981 - 13-XII-2011 - trzydziesta rocznica stanu wojennego. 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.09 o 13:18
Bitsay witaj.
Nie wiem czy czytasz moje teksty. Jeśli tak, to zapewne widzisz, że ja nie poddaje sie wszelkiej propagandzie. Nigdy nie pisałem żle o Polakach za granicą. Jeśli już to zawsze piszę dobrze. Chyba jestem za mały , aby oceniać decyzje ludzi dorosłych. Jedni wyjechali inni zostali. To nie znaczy, że sie ciesze, że wyjechaliście. Wprost przeciwnie. I nie z zazdrości tylko przyczyniacie sie do wyludnienia Polski. A o to chodzi okupantowi. A może dobrze, bo jesli nadal czują się, są Polakami, to może kiedyś przydadzą się Ojczyżnie. Może Polaków zostanie tyle co za granicą. Jak zapewne widzisz w Polsce Polacy sa likwidowani wszystkimi sposobami. Jednak ja nigdzie się nie wybieram. Wydaje mi się, że im więcej ci zbrodniarze kują, my jesteśmy silniejsi, a może to tylko złudzenie. Najgorsza jest niemoc. Ja widzę na każdym kroku niszczenie Polski i Polaków. Inni jeszcze tym oszustom wierzą. chciałbym zapytać, gdzie wy ludzie widzicie, że oni budują dobrobyt Polski? Nigdzie, wprost przeciwnie wszystko niszczą, grabią, kradną, mordują, walczą z Polską i Polakami. Dla nich jest jeden wyrok. A gadki o Unii to następny fałsz i obłuda. Wystarczy zobaczyc wstecz co oni zbudowali przez ostatnie powiedzmy 20 lat. tak jak pisałem, Polska była i jest sama, Polacy są sami. te wszyswtkie hazarskie umowy o kant dopy potłuc. To wszystko gra pozorów. Pozdrawiam Ciebie z rodziną. Powodzenia. Czytaj i pisz. :-)))
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: 13-XII-1981 - 13-XII-2011 - trzydziesta rocznica stanu wojennego. 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.09 o 21:03
Łażący Łazarz podaje "ciekawą" informację - "Miasto Warszawa przyjęło zgłoszenie przemarszu i wzieło na siebie zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom"
A to ciekawe. Czyli Za Marsz Niepodległości wzięli odpowiedzialność hitlerowcy? Czy czegoś nie rozumię?!!
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: 13-XII-1981 - 13-XII-2011 - trzydziesta rocznica stanu wojennego. 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.09 o 21:13
Ta sensacja w programie Janka Pospieszalskiego to wyszperany w aktach Stasi szyfrogram ambasadora NRD w Warszawie świadczący o zdradzie Bronisława Geremka.

"Z akt STASI

SZYFROGRAM AMBASADORA NRD W WARSZAWIE DO KIEROWNICTWA NRD Z 2 GRUDNIA 1981 ROKU

Tow. Ciosek, minister ds. współpracy ze związkami zawodowymi, oświadczył w rozmowie z 1 grudnia [1981 roku]:

„ Nie wierzyłem własnym uszom. Geremek oświadczył, że dalsza pokojowa koegzystencja pomiędzy "Solidarnością" w obecnej formie a socjalizmem realnym już niemożliwa. Konfrontacja siłowa nieuchronna. Wybory do rad narodowych muszą zostać przesunięte. Aparat "Solidarności" musi zostać zlikwidowany przez państwowe organy władzy. Po siłowej konfrontacji „Solidarność” mogłaby na nowo powstać, ale jako rzeczywisty związek zawodowy bez Matki Boskiej w klapie, bez programu gdańskiego, bez politycznego oblicza i bez ambicji sięgnięcia po władzę. Być może - kontynuował Geremek - tak umiarkowane siły jak Wałęsa mogłyby zostać zachowane. Po konfrontacji nowa władza państwowa mogłaby w innej sytuacji politycznej kontynuować pewne procesy demokratyzacyjne.” "


(+kokos.salon24.pl)

Kazdy kto potrafi czytać ze zrozumieniem wie co ten szyfrogram zawiera.Tłumaczenie go na język Polski nie jest wymagane.
- stara wiadomość, ale zapewne nie wszyscy o tym wiedzą, dlatego podaję - +nathanel.nowyekran.pl
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: 13-XII-1981 - 13-XII-2011 - trzydziesta rocznica stanu wojennego.   
Jan, 2011.12.16 o 15:59
Mam pare pytan.
Wobec kogo są dziś dyspozycyjne sądy?

Jakie konkretne dowody świadczą o zamachu w Smoleńsku?

Mam pytanie pomocnicze. Dlaczego były prezydent Kwaśiewski złamał polską konstytucje, polskie prawo karne oraz zasady karty genewskiej wysyłając polskie wojsko do uczestnictwa w zbrodniczej napaści razem z USA na Irak a potem w jego okupacji ?
Dlaczego ten sam prezydent i dodatkowo były premier Miller mówią, że w Polsce nie było więzień CIA gdy tymczasem dochodzenie RE pod kierownictwem szwajcarskiej komisji potwierdza,że były, odnajdują się nagle dyski komputerów z lotniska w Szymanach pomimo,że wcześniej oficjalne państwowe źródła twierdziły,że dyski zostały zniszczone.Okazuje się nawet,że USA nieoficjalnie potwierdziło istnienie tych więzień ( tak podaje nawet prasa polska i amerykanska)??
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: 13-XII-1981 - 13-XII-2011 - trzydziesta rocznica stanu wojennego. 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.16 o 20:35
Jan.
Moim zdaniem, pisałem o tym. Dlatego,dlatego,dlatego, że demokracja, prawa człowieka, praworządność itd to są puste słowa, wytrychy dla /nazwijmy to/ goji. To jest tzw temat zastępczy rzucony do mielenia w celu odwrócenia uwagi od działań mafii rządzącej. Jak wiemy okupanta prawo nie obowiązuje. Oni czują się pewnie, bo nawet bandytyzm komunistyczny nigdy nie zostal osądzony - czyli potwierdzenie, że ich prawo nie dotyczy.
Moim zdaniem rządzi układ tzw okrągłego stołu. Czyli nadal ta sama międzynarodówka. Dla nich zmana nazwy jest bez znaczenia. Nazwy zmienia się, znów - dla goji. Stolcmany, Millery, Michnikoidy byli "wielkimi " działaczami komunistycznymi PZPR. Dzisiaj są "wielkimi" działaczami (czego? Jak to nazwać?)parti socjaldemokratycznych?!!. To to samo badziewie, ten sam kołchoz, a oni tylko wykonują rozkazy.Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: 13-XII-1981 - 13-XII-2011 - trzydziesta rocznica stanu wojennego. 
Adam39, 2011.12.16 o 20:56
Zgadzam się z tobą Zeniu. Oni "tfurczo" wykonywali i wykonują rozkazy swojego kahału. Przecież zgodnie z Talmudem, żyd jest równy Bogu. A my goje jesteśmy insektami w ludzkiej skórze. I aby pokonać goima mogą używać wszelkich dostępnych im środków. A my co, mamy im przyklaskiwać?
Niedoczekanie ich. Wiemy o nich bardzo dużo i to jest pierwszy krok do zrzucenia jarzma nam nałożonego. Ich panowanie pomału się kończy. Oby jak najszybciej!
I my też, naszą bezkompromisowością i odwagą w ujawnianiu prawdy w jakiś sposób do tego się przyczyniamy. Mała śnieżka tworzy kulę a ona lawinę.
Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: 13-XII-1981 - 13-XII-2011 - trzydziesta rocznica stanu wojennego. 
Zenon Jaszczuk, 2011.12.17 o 00:01
Adam39.
A no właśnie. Ich prawem jest antyludzki talmud. Na tym powinna się skończyc dyskusja. Czy obecny kryzys wywołany przez żydów. Jak go przerwać. Bardzo prosto. Jednocześnie wsadzić do więzień wszystkich sorosów w Ameryce, Angli, Niemczech, Francji czy Włoszech. I po ptokach. Nikt tego nie zrobi, bo wszystkioe te Obamy są na ich liście płac, są przez nich wybrani. Szkoda słów. Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
 
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
najnowsze komentarze
Re: Mufti: Czym dla CIEBIE jest Polskosc?
Piotr Świtecki → MatiRani
Mufti: Czym dla CIEBIE jest Polskosc?
MatiRani → Piotr Świtecki
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
Piotr Świtecki → MatiRani
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
MatiRani → Piotr Świtecki
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
MatiRani → janekk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
Piotr Świtecki → janekk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
Piotr Świtecki → MatiRani
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
Marek Stefan Szmidt → janekk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
janekk → Marek Stefan Szmidt
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
janekk → Zenon Jaszczuk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
janekk → MatiRani
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
Marek Stefan Szmidt → janekk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
MatiRani → janekk
Re: Polki, Polacy i ludzie nam życzliwi
janekk → Zenon Jaszczuk
więcej…